Röplabda szakosztály,  Röplabda U15

2 győzelem egy vereség az idénynyitón

U15- ös csapatunk 2019.10.12-én megkezdte menetelését a 2019/2020 Országos Gyermek Bajnokság II. osztályában, ahol 3 mérkőzés várt rájuk aznap.

Varga László Mihály beszámolója: Az első összecsapáson a GLP Nyíregyháza csapatával mérték össze tudásukat. Az első szett elején a zavartság és megilletődöttség látszott a csapaton. A szett második felében sikerült utol érni ellenfelüket, de fordítani sajnos nem tudtak. A második és harmadik szett is hasonlóképpen alakult, így a szabolcsi csapat örülhetett a 3:0-ás győzelemnek.

A második mérkőzésen a házigazdákkal a debreceni Talent Se együttesével mérettettek meg ahol már nyugodtabb, magabiztosabb játékkal és összhanggal sikerült megszerezni a győzelmet.  Így egy 3:0-s sikernek örülhettünk.

A harmadik mérkőzés izgalmasan kezdődött hisz az első szettben az Újfehértói csapat szorosan követte a fiúkat , néha a vezetést is átvéve, de a véghajrában a srácok felül kerekedtek és meg nyerték a szettet. A következő 2 játszma már simábban ment és magabiztos győzelmet arattak ellenfelük felett 3:0 ide. „

Tatár Mihály U15 OGYB II. oszt. `C` 1. forduló

2019. október 12. szombat

11:30 GLP Nyíregyháza- MEAFC – Miskolc        3:0

14:30 Tálent S.E. Debrecen- MEAFC – Miskolc 0:3

16:00 MEAFC – Miskolc- Újfehértói SK                3:0

Játékosok: Szabó Péter, Nagy Levente, Bálint Kristóf Mátyás, Bendik Kristóf, Bónis Balázs, Fábián Kristóf, Kis Gergő Zalán, Lukács Bence, Szabad Milán, Tordai Bence, Zsirkó Benedek

Edzők: Varga László Mihály, Obbágy Zsuzsanna

A bajnokság október 26-án folytatódik hazai környezetben. Lentebb olvasható a mérkőzés beosztások.