Legközelebbi eseményeink


A Konfuciusz Kupáért tollaslabdáztak

2018. május 15. (kedd) 06:32

Tizenhárom település, 80 sportolója lépett pályára május 12-én, szombaton, a Miskolci Egyetem Körcsarnokában megrendezett III. Konfuciusz Kupa elnevezésű tollaslabda versenyen, melyen ezúttal is gyűjtöttek egy állatmenhely számára.

Az egyéni, páros és csapatküzdelmekre felsorakozott 10-től 65 éves korú tollaslabdásoknak az esemény két fő támogatójának képviselője, Varga Béla, a BorsodChem Zrt. HR és kommunikációs igazgatója és Rakaczki Zoltán, a Miskolci Egyetemi Atlétikai Futball Club (MEAFC) elnöke, Miskolc sportért felelős polgármesteri biztosa kívánt kellemes időtöltést, színvonalas csatákat.

A rendező BLAMA – Borsodi Lelkes Amatőrök meghívását elfogadva, Berentéről, Békéscsabáról, Budapestről, Egerből, Felsőzsolcáról, Gyöngyösről, Kazincbarcikáról, Miskolcról, Nagyhalászról, Sátoraljaújhelyből, Solymárról, Székesfehérvárról és Törökbálintról érkezett sportemberek 9.30 órakor kezdték meg a monstre-programot, mely 22.30 óráig tartott.

A tollaslabdásoknál már hagyománynak számít, hogy rendezvényeiken gyűjtenek valamelyik állatmenhely javára. A résztvevők által felajánlott 30.500 forintos adományt ezúttal a "Második Esély Állatvédő Alapítvány"-nak ajánlották fel.

A BorsodChem Zrt., a Miskolci Egyetem és a MEAFC mellett a miskolci Decathlon Áruház is támogatta a sportág népszerűsítését is szolgáló rendezvényt.

 

Eredmények

Női egyes
I. Repei Petra
II. Vojtkó Hédi
III. Guzi Dóra
III.

Női páros
I. Sándor Renáta-Guzi Dóra
I. Üvegesné Finta Krisztina-Kovács Krisztina
I. Angyal Andrea-Tápai Anita
III. Kertész Rozália-Lehotai Zsófia

Férfi egyes "B"
I. Losonczi Bertalan
II. Tanyik Dániel
III. Sipos Ákos
III. Lantos Ferenc

Férfi egyes "C"
I. Béres Benedek
II. Lehotai Zsolt
III. Kristóf Szabolcs
III. Velkey Balázs

Férfi páros "B"
I. Urbán Ferenc-Losonczi Bertalan
II. Bodnár Zoltán- Tanyik Dániel
III. Csorba Róbert-Sustik Balázs
III. Vojtkó Bence-Tóth Rajmund

Férfi páros "C"
I. Móré Csaba-Kuczik László
II. Sipos Ákos-Béres Benedek
III. Üveges Zoltán-Barna Tamás
III. Palásthy Béla-Boldizsár Attila

Vegyespáros
I. Sándor Renáta-Bodnár Zoltán
II. Üvegesné Finta Krisztina-Molnár István
III. Sável Zsuzsanna-Vojtkó Bence
III. Angyal Andrea-Tóth Gábor

Csapatverseny
I. MEAFC
II. Black Bat
III. Hubertus
III. Törökbálint ereje

További információk

Képgaléria

MEAFC SZAKOSZTÁLYOK
Kosárlabda szakosztály Kézilabda szakosztály
Labdarúgó szakosztály Úszó és vízilabda szakosztály
Amerikai futball és Cheerleading szakosztály Röplabda szakosztály
Tájfutó szakosztály Tenisz szakosztály
Tollaslabda szakosztály Asztalitenisz szakosztály
Bridzs szakosztály
MEAFC SZAKOSZTÁLYOK MEGNYITÁSA
Kosárlabda szakosztály Kézilabda szakosztály Labdarúgó szakosztály Úszó és vízilabda szakosztály Amerikai futball és Cheerleading szakosztály Bridzs szakosztály
Röplabda szakosztályTájfutó szakosztály Tenisz szakosztály Tollaslabda szakosztály Asztalitenisz szakosztály
Ez a weboldal sütiket használ. A honlap további használatával hozzájárulását adja a sütik használatához. További információk