Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U20

A második félidő javuló játéka győzelmet ért!

Sikerült javítani a hazai pálya mérlegén. Az első félidő visszafogottabb játéka után sikerült a második félidőre „felébreszteni” a csapatot és ez az eredményen is megmutatkozott. 10-12 perc jó védekezés gyakorlatilag eldöntötte a mérkőzés végkimenetelét, a jó hír, hogy a javunkra.

MEAFC-Miskolc U20 – PE Veszprém U20  79-71 (19-22, 24-20, 21-15, 15-14)

MEAFC-Miskolc U20: Orliczki Máty. (9), Szanyi (17/9), Orliczki Már. (3/3), Homoki (29), Orliczki B. (15) Csere: Szőke (4), Hartman (2), Ács, Sznagyik, Burján. Edző: Tóth Gábor

PE Veszprém U20: Szűcs (25/6), Lógár (32/3), Veingartner (2), Grifatong (1), Schmitz (9) Csere: Habel (2), Amrich, Novák, Bruder. Edző: Lőrincz Alex

Tóth Gábor vezetőedző: Megint sikerült egy félidőt átaludni, de a második félidőben már lehetett bíztató jeleket látni a jövőre nézve! Ha vasárnap Oroszlányban is nyerni szeretnénk(márpedig szeretnénk) akkor az egész meccsen ilyen teljesítményt kell nyújtanunk!