2014. május 27. (kedd) 15:11

2014.05.24-25. Atlétika MEFOB, Budapest

3.000 m akadályfutásban egyetemünk hallgatója Hencz Gergő 3. helyen ért célba,  5.000 m pedig óriási csatában az 5. helyen végzett.

2014. május 26. (hétfő) 22:23

MEAFC Küldöttközgyűlés

Tájékoztatunk minden érdeklődőt, hogy a MEAFC 2014. május 28-án 18:00 órától Küldöttközgyűlést tart.

Helyszín: Miskolci Egyetem, A/1 épület V. előadó (Galériánál kell bemenni, mfsz. 3-4. terem)

2014.05.09-11. Tollaslabda MEFOB Budapest ELTE

Tollaslabdázóink 14 év után szereztek újabb érmet csapatban a MEFOB-on.

2014. május 15. (csütörtök) 09:11

7. Újváros kupa C és D kategóriás verseny

2014. tavaszi verseny idény utolsó megmérettetésén is jól szerepelt a MEAFC Tollaslabda Szakosztály.

2014. május 14. (szerda) 08:21

FUT AZ EGYETEM - 1735 méter közösen!

2014. május 12-én FUT AZ EGYETEM - 1735 méter közösen! elnevezésű egészséges életmódot népszerűsítő demonstrációs futásra került sor a Miskolci Egyetem campusának területén. Az eseményen közel 400 fő hallgató és oktató vett részt. Az útvonal körbejárta a Campus területét: a Főépület, a Bölcsészépület, a Könyvtár, a Körcsarnok és a Galéria körúton haladva.

2014. május 12. (hétfő) 13:52

Ezüstérmes a MEAFC II

Huszonegy héten keresztül egymás sarkában loholt a két csapat. A megyei asztalitenisz férfi csapatbajnokságban az volt a kérdés, hogy a Tiszaújváros, vagy a MEAFC II gárdája ér-e előbb célba?

Hosszútávú Tájékozódási kerékpár OB

F 60-as kategóriában, kiváló versenyzőnk Bunyik László 1. helyen végzett, ezzel megszerezte a MEAFC első bajnoki címét tájkerékpár szakágban.

A hazai felsőoktatás sportjának palettáján számos versenyrendszerben mérkőzhetnek egymással az egyetemek csapatai, mely versenyrendszereknek az alapvető céljai különböznek. A Miskolci Egyetem csapatai, tekintettel arra a tényre, hogy nálunk nincs sportszakos képzés, az elmúlt évtizedben leginkább a második, amatőr vonalnak meghirdetett Universitas Kupa országos küzdelmeiben jeleskedtek, melyben a legmagasabb szintű versenysport nem képviseltethette magát.