2017. május 16. (kedd) 19:00

A Szegedé lett a bronzérem a lányoknál

Remek kezdésének köszönhetően a Szeged rajt-cél győzelmet aratott a női bronzmérkőzésen a nagyot hajrázó Közgáz ellen

Remek kezdésének és elsősorban Mányoky Judit pazar dobóteljesítményének köszönhetően a TFSE végig vezetve egy színvonalas találkozón legyőzte a jól küzdő, s helyenként jól is játszó Debrecent, s ezzel megvédte egyetemi bajnoki címét

2017. május 15. (hétfő) 17:17

TF-lányok: újabb lépés a címvédés felé

USC Szeged - TFSE 56-64 (10-19, 12-12, 16-15, 18-17)

Közgáz - Debreceni Egyetem 48-52 (6-19, 15-7, 17-11, 10-15)

2017. május 14. (vasárnap) 20:32

A debreceni fiúk után a lányok is győztek

Debreceni Egyetem - USC Szeged  59-45   (13-15, 9-12, 18-9, 19-9)

2017. május 14. (vasárnap) 16:14

A címvédő sikerével kezdődött

TFSE - Közgáz   63-58 (21-17, 16-12, 9-11, 17-18)

Mint ismeretes, a TFSE és a Debreceni Egyetem csapatai mind a hölgyeknél, mind pedig a férfiaknál bejutottak a négyes döntőbe. Női vonalon még a Közgáz és az USC Szeged, a férfiaknál az Eger és a házigazda Miskolc került be a négy közé.

2017. május 13. (szombat) 17:00

Kosárlabda MEFOB döntő 2017

A Miskolci Egyetem rendezi a Nemzeti Kosárlabda Egyetemi Bajnokság (Kosárlabda MEFOB) férfi és női döntőjét 2017. május 14-16 napokon. Az egész tanévet átölelő, az egyik legrangosabb egyetemi országos bajnokság tétjét tovább emeli, hogy a döntőbe jutott 4 férfi és 4 női csapat győztese jogot szerez a Miskolcon, a Miskolci Egyetem szervezésében megrendezésre kerülő, nyári Kosárlabda Egyetemi Európa-bajnokságon történő részvételre.