Kosárlabda szakosztály,  Megyei

Díjátadó kosárlabda női Kelet Liga

Június 12-én, szerdán délután tartotta meg a bajnokság lebonyolítója, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kosárlabda Szövetség a Kelet Liga kosárlabda bajnokság díjkiosztó ünnepségét Szolnokon az Európa Étteremben.

Az ünnepség alkalmával Balogh László elnök köszöntötte a csapatokat, röviden értékelte a bajnokságot, majd a 4.-7. helyezetteknek átadta az oklevelet, illetve az érmeket. Az első három helyen végzett csapat az oklevél és az érmek mellé egyedi kivitelezésű porcelán kupát is kapott.
A harmadik helyen a Debreceni EAC végzett, a 2. helyezett a Szolnoki Sportiskola junior gárdája lett, míg nagy örömünkre az oklevelet, aranyérmeket és kupát a csapat kapitánya Koncz Judit és edzője Lőrinc István vette át.

A bajnokságban legtöbb pontot elérő játékos egyedi kivitelezésű díját Koncz Judit nyerte el. (képeinken)