Egy fordulóval a vége előtt már biztos az alapszakasz győzelem

Az új esztendőt csapatunk a Vegyész RC Kazincbarcika U21-es csapat vendégeként kezdte meg a mögöttünk hagyott hétvégén.

A mérkőzés első felvonásában csapatunk villámrajtot vett köszönhetően a magabiztos nyitásoknak és a hatékony sáncmunkának. Így hamar 5:1-es eredményt mutatott az eredményjelző tábla.  Ezt az előnyt csapatunk nem is adta ki a szett végéig. Így 19:25 arányban hozta az első szettet.

A következő játékrészben a barcikai fiatalok kezdtek jobban és már 4 ponttal is elléptek csapatunktól. Azonban a szett középére csapatunk beérte a hazai gárdát és meg is fordította az eredményt. Így ezt a játékrészt is megnyerte 21:25 arányban.

A harmadik szett hasonlóan alakult az előző felvonáshoz. A lelkes hazaiak végig vezettek ám a játékrész végére csapatunk ledolgozta hátrányát és ismét megfordította az állást. Ezzel megnyerve a szettet 22:25 arányban és 0:3-ra a mérkőzést.

NB II Keleti csoport 13. forduló

Vegyész RC Kazincbarcika U21 – MEAFC-Miskolc 0:3

MEAFC-Miskolc: Bagó, Barócsi, Molnár G., Surányi, Kozsla, Csizmadia

Csere: Szántai (liberó), Budai, Boronkay

Így a bajnokság alapszakaszát függetlenül az utolsó forduló eseményeitől csapatunk megnyerte. A rájátszás várhatóan február középen veszi kezdetét. Konkrét részletekkel a későbbiekben tudunk szolgálni.

Azonban még hátra van az alapszakasz utolsó mérkőzése, amelyen hazai pályán fogadjuk a Gyöngyösi RSE csapatát.

Ideje: 2019.01.12. 17:30

Helyszín: Miskolc- Egyetemváros E/4-es kollégium tornaterem

Minden kedves szurkolót szeretettel várunk!