Kenguru Kupa, Alapszakasz 5. forduló, 2. régió, F csoport

MEAFC Cápakölykök – Szerencsi VSE 59-91  (5-27, 11+8- 16+8, 8-16, 27-24 )

MEAFC: Oleár (21), Dócs (8), Gyarmati (7), Lengyel (7), Csiky (5), Horváth (3), Schmiedecke (3), Sulkovszki (2), Magyar (1), Tóth (1), Váradi (1), Juhász. Edző: Lugosi Zsuzsanna, Cserhalmi Ede.

Szerencs: Pálinkás (22), Leso ár. (18), Leso Ák. (16), Cseresznye (9), Pankotai (9), Erdei (7),

Hák (5), Szolnoki (3), Kolosai (1), Nagy (1), Erdélyi, Görcsös. Edző: Nagy Lajos.

MVSI Vadmacskák – MEAFC Cápakölykök  41-80  (4-18, 6+7-17+7, 11-22, 13-16)

Miskolc: Poczkodi (16), Kollár (7), Kisari (5), Olejnyik (5), Mihalik (4), Ang (1), Orbán (1), Kolozsi- M. K.(1), Augusztin (1), Kolozsi – M. M., Vojcsik. Edző: Petre Márton.

MEAFC: Horváth (20), Oleár (12), Csiky (10), Lengyel (8), Dócs (7), Juhász (6), Magyar (5), Sulkovszki (4), Gyarmati (4), Váradi (2), Schmiedecke (1), Tóth (1). Edző: Lugosi Zsuzsanna, Cserhalmi Ede

Lugosi Zsuzsanna, edző: Az ötödik kenguru fordulóban nagyon fontosak a pontok, győzelmek, ami nekünk most a hétvégén csak 50%-osan sikerült. A szerencsi mérkőzésünk sajnos elég álmosan kezdődött. Nem tudtak felpörögni a fiúk, és ez megmutatkozott az első negyed eredményében is (5-27), aztán pedig rohantunk az eredmény után, de nem sikerült behozni az ellenfelet. A második mérkőzésre nem vittük át a vereség rossz ízét. Lendületes játékkal, jó védekezéssel indult a mérkőzés a lányok ellen és végig tudtuk tartani az előnyünket. A második félidőben más felállásban raktam össze az ötösöket, hogy tudjanak gyakorolni. Kötött mozgásokat kértem a fiúktól, amelyeket edzéseken már próbálgattunk, de élesben még nem. Itt volt a lehetőség! Ügyesen megoldották belőle a helyzeteket, illetve örömmel tapasztaltam mindkét mérkőzésen, hogy több passz és befutás van a játékunkban. Védekezésben is javultak a besegítéses helyzetek. Nem utolsó, hogy a büntető százalék is javult az elmúlt mérkőzésekhez képest. Kezdenek a srácok csapatként működni, csak még több tűz és egy kis csiszolódás hiányzik!