Egy újabb szoros mérkőzést veszített csapatunk!

2017.11.-26-én 12:00-kor a férfi röplabda NB II keleti csoportjának hetedik fordulójában csapatunk a MAFC-BME U21 vendégeként lépett pályára.

Az első játékrészben csapatunk játéka hullámzó volt, a sem a védekezés, sem a támadások és azok előkészítése nem volt megfelelő. Játékosaink igen kevés hittel és elszántsággal álltak a játékhoz. Míg a hazai játékosok egyre bátrabbak lett és végül 25:20 arányban megnyerték az első felvonást.

A következő szettben pályára léptek csapatunk meghatározó játékosai is. Bár ebben a játéksrészben sikerült egyenlíteni csapatunk a koncentrációval és akarattal adódtak gondok. 21:25

A harmadik szettben a csapatok fej-fej mellett haladtak, de az önbizalomtól duzzad hazaiak nyerték ezt a játékrészt. 25:23

A negyedik játékrész maratonikra sikerült, ahol csapatunk megtudta rázni magát és ki tudott egyenlíteni. 25:27

A mindent eldöntő ötödik játszmában míg 8:7-re vezetett csapatunk a térfél csere előtt. Ám ezután ismét a koncentráció kihagyott sem a nyitásfogadások és sem a feladások és így a támadások sem sikerültek. Így a jobban a akaró hazai csapat megnyerte ezt a szettet és vele a mérkőzést is. 15:9

Bacsó István edző a mérkőzés után elmondta: ,, A csapat tartalékos játékosai kaptak lehetőséget az első szettben folyamán és sajnos mind nyitásban mind támadás előkészítésben voltak hiányosságaink. A végső küzdelemben a kulcsjátékosaink sem tudták hozni a kötelezőt, ma csak egy ponttal lettünk gazdagabbak. Gratulálok a lelkes budapesti csapatnak.”

MEAFC kezdő: Bagó, Varga, Klein, Busák, Barócsi, Lukács

Csere: Soltész (liberó), Csizmadia, Kiss, Germuska

Edző: Bacsó István

A következő fordulóban 12.02-án csapatunk a Szolnoki Röplabda Akadémia vendégeként lép pályára.

Kezdés: 16:00

Helyszín: 5000 Szolnok, Széchenyi Lakótelepen, Karczag László utca 2.

Minden kedves szurkolót szeretettel várunk!