Fontos győzelem a Nyíregyháza ellen!

A mögöttünk hagyott hétvégén felnőtt csapatunk az NB II Keleti ,,B” csoport 5. fordulójában hazai pályán fogadta a GLP Nyíregyháza csapatát. Csapatunk idény kezdése, kicsit döcögősre sikerült, hiszen eddig a mérkőzésig 3 vereség és mindössze egy győzelem állt a nevünk mellett. Köszönhetően, hogy sokszor nem teljes csapattal tudtunk kiállni a mérkőzésekre, hol betegség, sérülés vagy munkahelyi elfoglaltság miatt. Így ez a mérkőzés kiemelten fontos volt számunkra.

A mérkőzés első felvonásában a vendégcsapat többször is ellépett csapatunktól 2-3 pont erejéig, de a szett közepére sikerült kiegyenlíteni és átvenni a vezetést, majd megszerezni a szett győzelmet. A következő szettekben játékosaink egyre jobban belelendültek folyamatos vezetés mellett szerezték meg a szett győzelmeket és így a mérkőzést is megnyerték 3:0 arányban.

Bacsó István edző távollétében Barócsi Ákos szakosztályvezető nyilatkozata a mérkőzésről: ,, Nagyon fontos győzelmet arattunk ezen a mérkőzésen. Végre sikerült teljes csapattal kiállni, ez meg is látszott a játékon. A csapat végig jó ritmusban játszott és azt hiszem mindenki átérezte ennek a mérkőzésnek a súlyát. Igaz voltak apróbb hibák a játékunkban, de nagyon akartuk ezt a győzelmet így ezek nem okoztak problémát. Dolgozunk tovább és remélem a következő fordulóban is győzelmet ünnepelhetünk a DEAC U21 ellen. „

NB II Keleti ,,B” csoport 5. forduló

MEAFC-Miskolc – GLP Nyíregyháza 3:0

MEAFC-Miskolc: Busák István, Bagó László, Surányi István, Kozsla Ádám, Berkes Zoltán, Barócsi Ákos, Csere: Szántai (liberó), Varga, Klein, Kormos, Pallós, Bejczi,

Edzők: Barócsi Ákos, Varga László Mihály

A bajnokság következő fordulójában a Debrecenbe látogatunk, ahol a DEAC U21-es csapatával mérkőzünk meg.

Kezdés: 2019.11.23. 17:00

Helyszín: Debrecen, Kecskeméti János Tornacsarnok (Böszörményi Út 138)