II. DVTK-Sport Tv Családi Nap
A családi nap leginkább várt eseménye a kispályás focitorna volt, ahol már korán reggel megindult a játék. A DVTK Edzőcentrumának műfüves pályáin megtartott tornát végül a MEAFC csapata nyerte, miután a döntőben 4-0 arányban bizonyultunk jobbnak a Jegenye És Baráti O-e nevű csapat ellen.
Csoportmérkőzések
Görgei-csoport
9.00 MEAFC – FC Biorcelona 1-0
9.40 Polgári FC – UDSC 2-0
10.20 Polgári FC – MEAFC 1-1
11.00 FC Biorcelona – UDSC 0-0
11.40 Polgári FC – FC Biorcelona 3-1
12.20 MEAFC – UDSC 2-1
Teodoru-csoport
9.20 Hullámfacsarók – Gólöröm FC 0-0
10.00 Európa Szakképző – Pöckök 1-0
10.40 Hullámfacsarók – Európa Szakképző 0-2
11.20 Pöckök – Gólöröm FC 3-1
12.00 Hullámfacsarók – Pöckök 0-0
12.40 Gólöröm FC – Európa Szakképző 1-0
Fekete-csoport
9.00 Young Majtis – Bulgárföld 1-0
9.40 Fórum Foci I. – Czimborák DVTK 1910 3-0
10.20 Young Majtis – Fórum Foci I. 1-1
11.00 Bulgárföld – Czimborák DVTK 1910 0-2
11.40 Bulgárföld – Fórum Foci I. 3-0
12.20 Young Majtis – Czimborák DVTK 1910 4-0
Borostyán-csoport
9.20 Fórumfoci Lelkes – DBC 0-3
10.40 Fórumfoci Lelkes – Football Factor 0-2
12.40 DBC – Football Factor 3-1
Tatár-csoport
9.00 Andrássy – Unilift 2000 2-0
9.40 Dinamó Borsod – Tippmix FC 0-2
10.20 Dinamó Borsod – Andrássy 0-3
11.00 Unilift 2000 – Tippmix FC 0-0
11.40 Tippmix FC – Andrássy 1-4
12.20 Dinamó Borsod – Unilift 2000 0-2
Oláh-csoport
9.20 Miskolc RK – FC Insomnia 2-1
10.00 FC Pokerstars – Ultras DKSK 6-0
10.40 Miskolc RK – FC Pokerstars 2-0
11.20 FC Insomnia – Ultras DKSK 1-0
12.00 Ultras DKSK – Miskolc RK 1-3
12.40 FC Pokerstars – FC Insomnia 5-1
Salamon-csoport
9.00 FC Kolbász – Napos Álló 0-0
9.40 Üvegtigris – Balaton Wanderers 4-1
10.20 FC Kolbász – Üvegtigris 3-0
11.00 Napos Álló – Balaton Wanderers 1-0
11.40 Balaton Wanderers – FC Kolbász 0-1
12.20 Üvegtigris – Napos Álló 2-3
Fükő-csoport
9.20 Ormosszén FC – Nosza Team 1-0
10.00 Malibu Team – Red Highlanders 0-1
10.40 Ormosszén FC – Malibu Team 1-0
11.20 Nosza Team – Red Highlanders 2-1
12.00 Red Highlanders – Ormosszén FC 1-0
12.40 Malibu Team – Nosza Team 0-1
Váradi-csoport
9.00 Agria VV – Krajcáróka 1-0
9.40 Kaffka FC – Team A 1-0
10.20 Agria VV – Team A 3-0
11.00 Kaffka FC – Krajcáróka 0-4
11.40 Team A – Krajcáróka 1-4
12.20 Kaffka FC – Agria VV 0-3
Veréb-csoport
10.00 Móra Grund All Stars – Nincs Esély 1-0
10.40 Jegenye És Baráti O-e – Móra Grund All Stars 0-0
11.20 Nincs Esély – Jegenye És Baráti O-e 0-0
Helyosztók
Legjobb 16 közé jutásért
Andrássy – FC Insomnia 7-0
FC Kolbász – Ormosszén FC 1-2
Polgári FC – Gólöröm FC 2-0
Young Majtis – Bulgárföld 1-0
Agria VV – Nincs Esély 1-1 (b.u. 3-1)
Unilift 2000 – FC Pokerstars 6-0
MEAFC – Pöckök 4-1
Football Factor – Krajcáróka 0-1
Miskolc RK – Tippmix FC 3-1
Red Highlanders – Üvegtigris 2-0
Európa Szakképző – UDSC 1-1 (b.u. 3-1)
DBC – Hullámfacsarók 1-1 (b.u. 4-3)
Móra Grund – Kaffka FC 3-0
Naposálló – Nosza Team 0-0 (b.u. 2-1)
Cimborák – Jegyenye 1-4
Fórumfoci Lelkes – Fórumfoci I. 0-2
Nyolcaddöntők
Andrássy – Ormosszén FC 3-0
Polgári FC – Young Majtis 4-1
Agria VV – Unilift 2000 0-0 (b.u. 4-5)
MEAFC – Krajcáróka 1-0
Miskolc RK – Red Highlanders 2-1
Európa Szakképző – DBC 3-3 (b.u. 7-6)
Móra Grund – Naposálló 1-1 (b.u. 0-1)
Jegenye – Fórumfoci I. 1-0
Negyeddöntők
Andrássy – Polgári FC 1-1 (b.u. 2-3)
Unilift 2000 – MEAFC 0-2
Miskolc RK – Európa Szakképző 1-1 (b.u. 5-6)
Naposálló – Jegenye 0-1
Elődöntők
Polgári FC – MEAFC 1-1 (b.u. 1-3)
Európa Szakképző – Jegenye 1-1 (b.u. 1-2)
Bronzmérkőzés
Polgári FC – Európa Szakképző 0-0 (b.u. 2-3)
Döntő
MEAFC – Jegenye 4-0
A torna végeredménye:
1. MEAFC
2. Jegenye És Baráti O-e
3. Európa Szakképző
4. Polgári FC
5. Andrássy, illetve a Miskolc RK
7. Naposálló
8. Unilift 2000