Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U14

Jó ellenfelek ellen gyakorolhattunk!

Részsikereink azért így is voltak!

Az agresszív védekezés olyan, mint a karácsonyi ajándék:jobb adni, mint kapni! A mieink most saját bőrükön is megtapasztalhatták, hogy milyen kemény munkára van szükség a sikeres támadások érdekében.

Az egységes debreceniek és a távolról is kiválóan célzó nyíregyháziak most megérdemelten nyeték a meccseket, azonban tisztán látszott, hogy a miskolci fiatalokban bőven van fantázia.

Sokkal keményebb és agresszívabb edzésmunkával látványos lesz a fejlődés! Hajrá, Fiúk!

Debreceni Sportcentrum – MEAFC  „A” 96-55 (33-12, 24-7, 13-20, 26-16)

Debrecen: Pertikovits (19), Czeglédi (16), Szabó (14), Somi (8), Lóczi. Csere: Stupek (10), Vezendi (7), Kalmár (7), Varga (7), Sass (4), Danyi (2), Szabó (2). Edző: Cserfalvi István.

MEAFC:  Kiss (15), Kosztoványi (8), Rákosi (3), Ladányi (2), Suba. Csere: Burján (8), Kalassai (4), Ragályi (4), Klaisz (4), Nagy, Sznagyik. Edző: Tóth Tamás.

MEAFC „A” – GKS-Nyíregyháza 67-91 (26-25, 6-31, 19-16, 16-19)

MEAFC : Kiss (24), Kosztoványi (17), Suba (4), Rákosi (4), Ladányi (4). Csere: Sznagyik (6), Kalassai (4), Ragályi (2), Burján (2), Nagy, Klaisz. Edző: Tóth Tamás.

Nyíregyháza: Csikós (12/3), Juhász (9), Papp (6), Kristóf (2), Ferencz. Csere:

Kurucz (27/15), Kazai (18),  Mezei (8), Végső (7/3), Ferencz, Seszták, Dévald. Edző: Pethő Ákos.

Tóth Tamás, vezetőedző: Az első mérkőzésen az eddigi legerősebb ellenfelünkkel találkoztunk. A második félidőben azért megmutatták a fiúk, hogy többet is tudnak, mint amit addig mutattak, kár az utolsó 2-3 percben elkövetett hibákért, mert megnyerhettük volna az utolsó negyedet is. A második mérkőzésen  a második negyed eredménye végleg rányomta a bélyegét és már nem tudtunk közelebb jönni ellenfelünkhöz, ahol azért néhány jóval rutinosabb játékos volt, mint nálunk. Két hét múlva javíthatunk.