Magabiztos siker az első rájátszás mérkőzésen!

2018.04.08-án 17:30-kor a férfi röplabda NB II keleti csoportjának rájátszásos szakaszának 1. fordulójában a Szolnoki Röplabda Akadémia csapatát fogadtuk hazai környezetben.

A mérkőzés első szettjében csapatunk villámrajtot véve lépett el a hazai együttestől. Magabiztos és eredményes nyitásainknak és a megfelelő összpontosításnak eredményeképpen csapatunk nyerte az első felnovást. 25:19

A második felvonásban csapatunk továbbra is irányította a játékot. A vendég gárda nem tudott fogást találni a végig magabiztosan játszó csaptunk ellen. Így ez a játékrész is MEAFC győzelemmel zárult. 25:19

A harmadik felvonásban is csapatunk dominált és nem is volt kérdés, hogy ezt a játékrészt és vele a mérkőzést is megnyeri. 25:16

MEAFC-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0

MEAFC kezdő: Nagy, Bagó, Germuska, Surányi, Kiss, Csizmadia

Csere: Szántai (liberó), Soltész, Varga, Klein, Busák

Edző: Bacsó István

A rájátszás második mérkőzésén a GLP Nyíregyháza otthonában lépünk pályára.

Ideje: 2018.04.22. 17:00

Helyszín: Nyíregyháza, Kiss Ernő utca 8.  Vasvári Pál Gimnázium