Fiú Serdülő bajnokság, Országos Főtábla I., “E” csoport

MEAFC Jezsuita – Kecskeméti KA „B”   76 – 70  (26-22, 15-9, 19-15, 16-24)

MEAFC: Geszti (29), Vass (21), Gadus (16), Csomos (5), Szabó (4), Papp (1), Búza, Kövessy, Megyesi, Mindszenti, Pákozdi, Veit. Edző: Vukicevic Milen.

Kecskemét: Gera (19/6), Ladovszky (12), Kovács G. (10), Oláh (8), Kovács B. (7), Varga-Zalay (7), Sárai-Szabó (3), Benda (2), Kövecs (2), Gulyás, Sértő, Sütő. Edző: Lakosa Zsolt.

Vukicevic Milen, vezetőedző: Nagyon nehéz mérkőzést játszottunk egy nagyon mozgékony, fiatal csapat ellen. Egész meccsen mi irányítottunk, de sajnos nem tudtuk hamarabb eldönteni a találkozót. Rengeteg ziccert kihagytunk, de fault problémákkal is küszködtünk a negyedik negyedben. Ezt az ellenfél is látta és kihasználta.  Gratulálok a fiúknak, hogy ilyen nehéz helyzetben is nyerni tudtak.

MEAFC Jezsuita – Nyíregyházi Sportcentrum   77 – 65  (21-18, 18-14, 18-13, 6-18, 14-2)

MEAFC: Vass (32), Geszti (17), Gadus (14), Csomos (12), Búza (2), Kövessy, Megyesi, Mindszenti, Papp, Pákozdi, Szabó, Veit. Edző: Vukicevic Milen.

Nyíregyháza: Fabu (32), Tóth (23/3), Bálint (4), Nagy I. (2), Németh (2), Pokoraczky (2), Balatoni, Breczka, Kovács, Nagy B., Sipos, Végső. Edző: Vajda Tamás.

Vukicevic Milen, vezetőedző: Hasonlóan az előző mérkőzéshez, rengeteg tiszta gólpozíciót rontottunk el és sok hibával játszottunk, de ezek ellenére is végig irányítottunk. Sajnos a negyedik negyedre kifáradtunk és az ellenfélnek sikerült kiegyenlíteni és ezzel hosszabbítást kiharcolni. A fiúk kitartóak, fegyelmezettek voltak és megnyerték a mérkőzést, ezzel biztosítva helyüket Magyarország legjobb 16 csapata között. Ehhez szívből gratulálok nekik.

Budapesti Honvéd – MEAFC Jezsuita   80 – 50  (24-17, 13-8, 27-13, 16-12)

Budapest: Németh (18), Tóth E. (16), Polster (10/3), Szendrei (10), János (8), Kiss (6), Puskás (6), Osztoics (4), Tóth O. (2), Horváth, Márkus, Müller. Edző: Pintér Dávid, Puskás Artúr.

MEAFC: Vass (22), Geszti (15), Csomos (7), Gadus (6), Búza, Kövessy, Megyesi, Mindszenti, Papp, Pákozdi, Szabó, Veit. Edző: Vukicevic Milen.

Vukicevic Milen, vezetőedző: Sajnos az előző napi két meccs az összes energiát leszívta a fiúkból, nem tudtak koncentrálni, ez meglátszik az eredményen is. Amíg bírtuk, addig partiban voltunk (két negyed erejéig), de utána már nem. Örülök, hogy ezen a mérkőzésen az összes játékosnak sikerült játéklehetőséget adnom és megérezhették, hogy milyen erősebb ellenfél ellen játszani. A fiúknak gratulálok az őszi szezonban való teljesítményükért és elért eredményeikért! Remélem, hogy ezek az eredmények tovább fogják őket motiválni és továbbra is keményen, kitartóan fognak dolgozni és még jobb eredményeket fognak elérni.