Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U14

Serdülő “A” csapatunk a legjobb 4 között

Fiú serdülő regionális bajnokság, Területi Alapszakasz I., Észak-keleti régió, “B” csoport

MEAFC – Jezsuita – Debreceni KA DSE   95 – 50  (31-12, 14-18, 26-6, 24-14)

MEAFC: Vass (37), Geszti (22), Gadus (16), Szabó (16), Csomos (4), Búza, Jármi, Kövessy, Megyesi, Papp, Takács, Veit. Edző: Vukicevic Milen.

Debrecen: Bereczki (7), Jánkó (7/3), Lovász (6), Makray (6), Czipka (5), Csirkés (4), Illes (4), Varga (4), Nemes (3/3), Kátai (2), Kőrösi (2), Támus. Edző: Ökrös Tamás, Gál Balázs.

Vukicevic Milen, vezetőedző: A játékosok nagyon komolyan vették az első tornát, mindent megtettek a sikerért, szépen megoldották a védő és a támadó feladatokat is.

Tiszaújvárosi PHOENIX KK – MEAFC – Jezsuita  41 – 75  (16-23, 14-14, 6-16, 5-22)

Tiszaújváros: Hajdú (12/3), Nagy (10), Czimer (6), Emődi (5), Dargai (4), Fedor (2), Orosz (2), Csillik, Deli, Demkó, Lajtos, Pásztor. Edző: Benőcs Dávid.

MEAFC: Vass (29), Gadus (16/3), Geszti (16), Csomos (6), Jármi (2), Kövessy (2), Megyesi (1), Papp (1), Pákozdi (1), Szabó (1), Búza, Veit. Edző: Vukicevic Milen.

Vukicevic Milen, vezetőedző: Nehezen indult a meccs, sok alapvető hibát követtünk el és engedtük az ellenfélnek, hogy partiban maradjon ellenünk az első félidőben. A szünet után játékosaink összeszedték gondolataikat és magabiztosan megnyerték a mérkőzést. Ezzel a győzelemmel kiharcoltuk a feljutást a régiónk legjobb 4 csapata közzé. Az eredményhez nagyon gratulálok és remélem, hogy ilyen elszántsággal fognak a továbbiakban is dolgozni a fiúk!