Gyermek Kupa, Alapszakasz 3. forduló, 2. régió, "B" csoport

MEAFC Basket Bulls – MEAFC Szürke Farkasok 54-37 (6-11, 20+4-7+3, 12-6, 12-10)

Miskolc: Dallos (10), Bodnár (9), Gyulai (7), Kecskés (7), Thern (7), Tóbiás (7/3), Markus (5), Molnár (2), Joó, Kádár, Kovács, Póta. Edző: Vucskó Zsuzsanna.

MEAFC SzF: Oleár (12), Lengyel (10), Dócs (5), Csiky (2), Gönczöl (2), Juhász (2), Horváth (1), Magyar (1), Schmiedecke (1), Váradi (1), Gyarmati, Tóth. Edző: Cserhalmi Ede.

MEAFC Szürke Farkasok – DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 79-59 (13-13, 19+4-13+4, 32-12, 11-17)

MEAFC: Oleár (33), Csiky (11), Váradi (10), Magyar (9), Lengyel (7), Gönczöl (5), Horváth (2), Juhász (2), Dócs, Gyarmati, Schmiedecke, Tóth. Edző: Cserhalmi Dávid.

Tiszaújváros: Szemán (21), Kovács (18), Nagy (7), Porkoláb (5), Katona (4), Sirokai (3), Gémes (1), Balogh, Bartha, Gondos, Pap, Répási. Edző: Benőcs Tibor.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzés első negyedben még partiban voltunk, de a második negyedben nagy különbségű vereséget szenvedtünk, amit már nem tudtuk ledolgozni. Sokat kell még tanulni a védekezésről és a helyezkedésről, és a sebességünk is kevés volt az ellenféllel szemben. A második ellenfelünkkel egyszer már megmérkőztünk, akkor 17 pontos vereséget szenvedtünk. Reméljük, a fejlődésünk vezetett a mostani 20 pontos győzelemhez. Ezen a mérkőzésen is sok hibával játszottunk, a lepattanó szerzés taktikáját nehezen értettük meg, de a védekezésünk feljavult, sok labdát szereztünk. Fontos volt, hogy 20 percig nyomás alatt kosárlabdázott a csapat. Maradunk a „B” csoportban. Gratulálok a játékosoknak!