Sűrű napokon van túl a MEAFC Futsal csapata

2018. november 11. (vasárnap) 11:02
Második hely a Műszaki Felsőoktatási Sportnapokon és győzelem az NBIII-as bajnokságban.
November 5-6-án Pécsen vettünk részt a Műszaki Felsőoktatási Sportnapokon. NBIII-as keretünkből 9 fő egyetemi hallgató alkotta a csapatot. A BME és a Széchenyi István Egyetem ellen döntetlent értünk el, a Pécsi Tudományegyetemet és az Óbudai Egyetemet sikerült legyőznünk, mindez a második helyre volt elég.

A pécsi rendezvény miatt az NBIII-as futsal meccsünk szerdára tolódott. A Gyulaháza vendégei voltunk. A mérkőzésen érződött a hosszú túra miatti fáradtság. Ellenfelünk vezetést szerzett hamar, majd fordítottunk, mégis 3-2es hátránnyal vonultunk a félidei szünetre. A második játékrészben Varga Kristóf harmadik góljával gyorsan egyenlítettünk, de ellenfelünk újra megszerezte a vezetést. Ezután jött Szabó Dávid és 5 perc alatt 3 gólt berámolt, erre már ellenfelünknek nem volt válasza. A végén még eggyel növeltük előnyünket, így alakult ki a 7-4-es arányú győzelmünk.

Hétfőn este az Ózd csapatát fogadjuk hazai környezetben. Várunk minden érdeklődőt, a belépés díjtalan!