Továbbra is magabiztosan!

2018. november 27. (kedd) 21:54

Egy csoportot ismét feljebb léptünk.

Tiszaújvárosi Phoenix KK – MEAFC Szürke Farkasok 35-73 (2-15, 4+4-19+6, 12-17, 13-16)

Tiszaújváros: Oláh (9), Gulyás, (8), Farkas B. (7), Illés (6), Járai (2), Farkas K. (1), Hártó (1), Suba (1), Sikorszki, Szonda, Vermes. Edző: Fejes Anita.

MEAFC: Gyarmati (13), Burony (9), Szojka (9), Tisza (9), Váradi (9), Simon (8), Szilva (5), Tóth (4), Juhász (2), Orosz (2), Heinrich (2), Bálint (1). Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

MEAFC Szürke Farkasok – Beszterce KK 105 - 18 (22-7, 26+4-0+4, 26-5, 27-2)

MEAFC: Burony (19), Tisza (17), Váradi (16), Szojka (15), Simon (13), Gyarmati (10), Heinrich (7), Bálint (3), Orosz (3), Juhász (2), Szilva, Tóth. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

Salgótarján: Csata (6), Mikuska (5), Lónárt (3), Nagy (2), Bocsi (1), Szvoren (1), Besze, Györe, Kakuk, Kleczkeny, Kreicsi, Rácz. Edző: Barna Bence.

Cserhalmi Ede, Szojka Gábor edzők: Az első mérkőzésen már az első negyedben sikerült nagyobb pontkülönbséget szereznünk, amit növeltünk a második negyedben is, ez elsősorban jobb védekezésünknek tudható be. Ezt bizonyítja a 19 szerzett labda is. A harmadik és negyedik negyedben sikerült az előnyünket megtartani, de már kevesebb ponttal tudtunk győzni. Fontos, hogy több védő lepattanót szereztünk, mint támadót. A csapat mind a 12 játékosa szerzett pontot. A második mérkőzésen minden negyedet nagy különbséggel sikerült megnyerni, ismét sikerült 100 pontot dobni. A 48 szerzett labda magáért beszél. A győzelem ellenére nagyon sok biztos dobást hagytunk ki. Gratulálok a csapatnak! Egy csoportot ismét feljebb léptünk. Köszönjük a statisztika vezetését a szülőknek!