2013.03.26. RÖPLABDA MEFOB női selejtező mérkőzés

Miskolci Egyetem – Eszterházy Károly Főiskola Eger   3:0

( 25-14, 26-24, 25-18 )

V: Bohus Attila

Miskolci Egyetem: Gera K., Sitkey M., Majzik Cs., Sebestyén M., Mosonyi T., Veres Zs., Sarkadi A.

Röplabdás lányaink nagyszerű mérkőzésen, remek teljesítményt nyújtva az elmúlt heti vereséget (1-3) feledtetve biztosan jutottak tovább a MEFOB selejtező első köréből.

Az első játszmát simán hozta csapatunk, mire az ellenfél összeszedte volna magát már 25-14 mutatott az eredményjelző. A második játszmát rendkívüli izgalmak, fej-fej melletti játék jellemezte, de szerencsénkre csapatunk néha parádés dolgokat bemutatva nagyon szoros eredménnyel végül is megnyerte a játszmát. Méltán zúgott a jelenlévő maroknyi nézősereg vastapsa. A harmadik játszmában sem remegett meg lányaink keze és hasonlóan az elsőhöz, a kevesebbet hibázó, ötletesebben játszó csapatunk győzedelmeskedett.

A 3-0-ra megnyert találkozóval a két mérkőzés alapján csapatunk jutott tovább a következő fordulóba és előreláthatólag a Gödöllő csapatával mérkőznek majd a döntőbe jutásért.