2013.04.09. KOSÁRLABDA Férfi Megyei Bajnokság

Sláger Kazincbarcika: Lökös 4, Ragyina 11/3, Finta 7/3, Joó 6, Balogh 8/6.

cs: Marton 2, Dobos 1, Sáfrányos -, Lőrincz -, Szabó -.

MEAFC: Kiss 5, Sörlei 10/6, Nádasi 24, Veres 2, Tamás 12.

cs: Szalagyi 9, Debreczeni 8, Péri 6/3, Szabó I. 2, Hegedűs R 2.

Kedden Kazincbarcikán lépett pályára férfi kosárlabda csapatunk a megyei bajnokság soron következő találkozóján. A mérkőzés elején néhány játékoson még érződött a hétfői, szombathelyi utazás okozta fáradtság, védekezésünk szellősebb volt a kelleténél. A negyed végére így is megléptünk 4 ponttal. A második negyedben sikerült rendezni sorainkat a védelemben,  folyamatosan tudtuk növelni előnyünket és a szünetre már 20 pontos fórral vonultunk az öltözőbe (23-43).

A második félidőt ott folytattuk, ahol az elsőt abbahagytuk. Kemény védekezésünkkel hosszú percekig tudtuk eredménytelenségre kényszeríteni a vendéglátókat. A záró negyedben is sikerült a mi akaratunkat érvényesíteni, egészen a lefújás pillanatáig. Ezzel a győzelemmel további lépést tettünk a megyei döntő felé.

Következő mérkőzés: 2013. április 12. 18.00  Szikszó SZIKLA – MEAFC