Kosárlabda NB2,  Kosárlabda szakosztály

Idény eleji forma és vendéggyőzelem!

Rutinos csapat a Cegléd. Nem “pazarolták” el sikeres dobásaikat a pár perces bemelegítésük alatt és az első tizenegy percben öt hármast is elsüllyesztettek a szellősen védett hazai gyűrűben. A tízpontos különbséget ugyan apránként ledolgoztuk és feljavuló védekezésünknek köszönhetően a 34.percben ki is egyenlítettünk (45-45), a vendégek – elsősorban pontatlanul befejezett támadásainkból megindulva – egy 10:0-ás szériával mégis bebiztosították győzelmüket.

MEAFC II – CEGLÉDI KE 52-62 (12-22, 15-15, 9-7, 16-18)

MEAFC II: Fejes 2, Sneider 11/3, Tamás 12, Hadházi 4, Horváth 2 Csere: Balogh 6, Hegedűs N. 5/3,Márton 4, Sörlei B. 3, Szőke 2, Baptiszta 1, Veres.
CEGLÉDI KE: Rácz G. 23/15, Rácz Zs. 2, Szollár 8, Rezák 5, Molnár 4. Csere: Lázár 2, Kalmár 12, Gedei 6/6, Dobozy, Takács.

Sneider Zoltán: Mindkét csapat idény eleji formában játszott. Az ellenfél a távoli dobásainak hatékonyabb kihasználásával nyert. Támadójátékunkon látszott az edzőmeccsek és az összeszokottság hiánya.

A csapat legközelebb idegenben lép pályára.
A DKA DEAC- MEAFC II meccs szerdán 19:30-kor kezdődik Debrecenben.