Tájfutás szakosztály

Sikeresen helytálltak tájfutóink az őszi Országos Bajnokságokon

Tájfutóink újabb dobogós helyezésekkel bővítették éremgyűjteményüket az ősszel megrendezett Országos Bajnokságokon.

2014.09.28.
Tájkerékpáros Középtávú OB, Bükkszentkereszt

Bunyik LászlóF 50 kategória 3. Bunyik László

Egyetlen tájbringa szakágban is szereplő versenyzőnk nagy csatában szerezte meg újabb bronzérmét az OB-on.

2014.10.23.
Éjszakai Országos Bajnokság, Répáshuta

Bokros István

F 55 kategória 2. Bokros István

Hosszú évek után sikerült éjszakai OB-n dobogós helyen végezni MEAFC-os tájfutónak. Bokros István egykori válogatott, többszörös magyar bajnok versenyzőnk 17. érmét nyerte a szenior bajnokságokon.

2014.10.25.

Országos Csapatbajnokság, Miskolc-Komlóstető

F 21 E. 6. MEAFC (Bokros István, Domonyik Gábor, Harkányi Zoltán, Lévai Ferenc)

Domonyik GáborDomonyik GáborHarkányi ZoltánHarkányi ZoltánLévai FerencLévai Ferenc

1978 után újra a MEAFC edzőterepének számító Nagy-Kőmázsa térképen került megrendezésre az Országos Csapatbajnokság, ahol a 48 éves átlagéletkorú egykori válogatott versenyzőinkből álló csapatunk a felnőttek mezőnyében derekasan helytállva a 6. helyen végzett. Külön érdekessége e szép eredménynek, hogy a 36 éve 3. helyen végzett csapat tagjai közül Bokros István ezúttal is szerepelt együttesünkben.