MEFOB Röplabda,  Röplabda szakosztály

Magabiztos győzelem Egerben!

Hétfő este női csapatunk az egri Eszterházy Károly Főiskolával mérkőzött meg a MEFOB első selejtezőkörének első mérkőzésén.

Az első szettben csapatunk mind játékban és koncentrációban az egri csapat fölé nőtt így nem is volt kérdés, hogy ezt a játékrészt a miskolci lányok nyerik! 25-15

A második játékrész már sokkal izgalmasabb küzdelmet hozott a két gárda között. A szett első felében a hazai csapat dominált, aminek eredménye az lett, hogy a két csapat között az állás már hét pont különbség volt. Csapatunk edzője ekkor időt kért és rendet rakott a lányok fejében, amely meg is hozta az eredményt, hiszen a csapatunk fel tudott állni hátrányból, ami köszönhető volt a pontos szerváknak és magabiztos ütéseknek. A szett végére tehát ismét mi örülhettünk, hiszen nehezen, de 25-22-re megnyertük a második felvonást is.

A hátra lévő egy játszmában a lányok nem engedték ki a győzelmet a kezükből és nagyon simán hozták azt és ezzel együtt a mérkőzést is. 25-13

Összességében elmondható, hogy a csapatunk magabiztosan, helyenként szép játékkal nyerte meg az első felvonást.

A visszavágó szerdán este fél hattól az E/4-es kollégiumban lesz.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Eszterházy Károly Főiskola Eger-Miskolci Egyetem 0:3

Játékosok: Gera Katalin, Sitkey Mariann, Sarkadi Anna, Prága Emese, Szikszai Anita, Majzik Csilla, Rindt Orsolya, Oláh Tímea

Edző: Siklósi Zsolt