Röplabda NB1,  Röplabda szakosztály

12 pontos előnnyel vezeti csapatunk a tabellát!

2017.03.18-án csapatunk ismét pályára lépett a Regionális Bajnokságban!

A bajnokság hatodik fordulója ezúttal hazai környezetben került megrendezésre. A nap első mérkőzését játszotta csapatunk, a Debrecen Pénzügyőr SE csapatával. Az első és második szett is hatalmas csatát hozott. Játékosaink pontosabb játékkal és a nagyobb akaraterőnek köszönhetően megnyerték a mérkőzést 2:0 arányban. Csapatunk második mérkőzésén a Kunhegyes csapata ellen lépett pályára, majd ezt a meccset is 2:0 arányban megnyertük. A harmadik mérkőzést a Gyöngyös csapatával vívták fiaink, amelyen csapatunk végig uralta a játékot és így 2:0-ás sikert aratott újból. Összeszedett játékunknak köszönhetően, a hatodik fordulót három győzelemmel zártuk, így már 12 pontos az előnyünk az üldözőinkkel szemben.

A következő forduló Debrecenben kerül megrendezésre április 15-én. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk.

6. MEAFC-Gyöngyös 2:0

Pályára léptek: Barócsi Ákos, Csizmadia János, Kiss Péter, Germuska Péter, Bagó László, Varga László Mihály, Bacsó István, Busák István, Klein Péter

Edző: Siklósi Zsolt