Labdarúgó szakosztály

Döntetlennel kezdett a futsal csapatunk

Lejátszotta az idény első mérkőzését a MEAFC Futsal csapata. A Nagycserkeszi Szabadidőközpont SE vendégeként 6-6-os döntetlent sikerült elérnünk.

A mérkőzést nagyon jól kezdtük a jó erőkből álló ellenfél ellen. Sikerült megszereznünk a vezetést. Majd ellenfelünk vette át a vezetést 2-1 arányban. Sikerült még egyenlítenünk, mégis 3-2-es hátrányban vonulgattunk a félidei szünetre.

A második félidő elején kicsit az öltözőben maradtunk, ellenfelünk már 5-2-re is vezetett. Sikerült innen is felállnunk és egy gólra feljönni, amikor számunkra hidegzuhanyként a hazaiak ismét két gólra növelték előnyüket 2 és fél perccel a mérkőzés vége előtt. Ám csapatunk erejét mutatja, hogy itt sem estünk össze és a mérkőzésen 4 gólt szerző Mészáros Balázs vezérletével kiegyenlítettünk.