Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U12

Biztatóan kezdett fiatalabbik gyermek csapatunk

Gyermek kupa, Alapszakasz I. forduló, 2. régió

MEAFC Szürke Farkasok – DVTK-ÉLKSK Tiszaújáros 39-55 (6-17, 14+4 – 12+4, 3-11, 12-11)

MEAFC: Sulkovszki (12), Lengyel (9), Csiky (5), Horváth (3), Kiss (3), Gönczöl (2), Juhász (2), Tóth (2), Váradi (1), Heinrich, Schmiedecke, Szabó. Edző: Cserhalmi Ede.

Tiszaújváros: Szemán (19), Kovács (14), Bartha (9), Répási (5), Gondos (4), Gémes (1), Katona (1), Nagy (1), Porkoláb (1), Gellérti, Molnár, Pap. Edző: Benőcs Tibor.

DVTK-ÉLKSK Zemplén – MEAFC Szürke Farkasok 24-84 (6-7, 6+0 – 32+5, 10-6, 2-34)

Zemplén: Dienes (12), Jenei (4), Krasznai (4), Molnár (4), Albert, Asztalos, Balogh G., Balogh P., Hersman, Maszkály, Petercsák, Vigh. Edző: Géczi Tamás, Móré Csaba.

MEAFC: Lengyel (23), Sulkovszki (20), Csiky (10), Tóth (8), Gönczöl (5), Váradi (5), Schmiedecke (4), Kiss (3), Heinrich (2), Horváth (2), Juhász (2), Szabó. Edző: Cserhalmi Ede.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az idény első mérkőzésén, már az első negyedben nagy hátrányt szedett össze a csapat, amit sikerült ledolgozni, de a harmadik negyedben ismét nagy lett a különbség. Nem tudtuk megszerezni a lepattanó labdákat sem védekezésben, sem támadásban. Többek között ez vezetett a 16 pontos vereséghez. Néhány támadás és védekezés már hasonlított a kosárlabdához.

Második mérkőzésünkön a 2. és 4. negyedben sikerült nagy különbséget kialakítani ez vezetett a nagyarányú győzelemhez. Ellenfelünk még kevesebbet tud a kosárlabdáról, mint mi, ez is segítette sikerünket. Sokat kell még fejlődnünk védekezésben és csapatjátékban. Maradtunk a „C” csoportban.