Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U12

A küzdőszellemmel nem volt gond

Gyermek Kupa, Alapszakasz 4. forduló, 2. régió, “B” csoport

MEAFC Szürke Farkasok – Tiszaújvárosi Phoenix KK 60-68 (15-21, 18+4-8+8, 7-19, 16-12)

MEAFC: Oleár (18), Lengyel (15), Dócs (8), Csíky (7), Horváth (6), Juhász (2), Kiss (2), Sulkovszki (2), Gyarmati, Schmiedecke, Tóth, Váradi. Edző: Cserhalmi Ede

Tiszaújváros: Katona (14), Szabó (12), Oláh (10), Homonnai (7), Dudás (5), Tarjáni (5), Farkas K. (4), Szonda (4), Csordás (3), Farkas B. (3), Járai (1), Nagy. Edző: Szabó Dániel

Egri Kék Oroszlánok – MEAFC Szürke Farkasok 65-59 (25-12, 11+6-22+1, 7-14, 16-10)

Eger: Bolla (13), Ficsor (12), Varga (12), Domoszlai (9), Márton (8), Pirk (3), Vágner (3), Magyar (2), Utasi (2), Osztermayer (1), Kovács, Molnár. Edző: Márton Krisztina

MEAFC: Dócs (12), Oleár (12), Horváth (7), Lengyel (7), Sulkovszki (6), Csíky (4), Kiss (4), Schmiedecke (4), Váradi (3), Juhász, Gyarmati, Tóth. Edző: Cserhalmi Ede

Cserhalmi Ede, vezetőedző: A Tiszaújváros elleni mérkőzésen már az első negyedben nagy hátrányba kerültünk, ami a harmadik negyedben tovább nőtt. Folyamatosan mentünk az eredmény után, a támadások pontatlanok voltak, többször is helyezkedési problémákkal küszködtünk. A védekezésünk elfogadható volt. A tizenkét játékosból nyolcan pontot szereztek, ez örömteli.

Az második mérkőzésen, Eger ellen szintén nagy hátrányba kerültünk, a fél idei büntetőket csak egy játékos dobta be, ami megmutatja, hogy ez még mindig nem megy jól. Kilenc játékos szerzett pontot a mérkőzésen, ez szintén örömteli. Egyik mérkőzésen sem volt nagy baj a küzdőszellemmel. Ilyen szoros mérkőzéseken megengedhetetlen a lépéshiba. Nem sikerült a felsőházba jutni, az alsóházban folytatjuk a bajnokságot.