Labdarúgó szakosztály

A Futsal Nyíregyházi SC ellen gólzáporos döntetlenre futotta

Hétfőn este döntetlent a Continental Arénában döntetlent ért el a MEAFC Futsal csapata.

Ismét nem bírt egymással a két csapat, igaz most a hazai 0-0 után gólokban gazdag mérkőzést játszottunk. A mérkőzés elején ellenfelünk vette magához a kezdeményezést és egyik helyzetüket gólra is váltották. Ezután továbbra is koncentráltak maradtunk és 3-1-re átvettük vezetést. A félidő vége előtt még a nyíregyházaiaknak sikerült betalálni, így 3-2-es MEAFC vezetéssel mehettünk szünetre. A második félidőben folyamatosan fáradtunk, míg ellenfelünk tudott újítani, már 6-3 arányban is vezettek. Nem estünk össze és sikerült betalálni. Három perccel a vége előtt két gólos hátrányban kockáztattunk és vészkapusos játékra tértünk át. Aki mer, az nyer, Szabó Dávid két bombájával sikerült egalizálnunk. A mérkőzés vége 6-6-os döntetlen.

Jövőhéten a listavezető Nyírbátor látogat az UFO-ba.