Magabiztos siker a Szolnok ellen!

2018.03.17-én 17:30-kor a férfi röplabda NB II keleti csoportjának 17. fordulójában csapatunk a Szolnoki Röplabda Akadémia csapatát fogadtuk hazai környezetben.

A mérkőzés első szettjében csapatunk villámrajtot véve lépett el a hazai együttestől. Magabiztos és eredményes nyitásainknak és a megfelelő összpontosításnak eredményeképpen csapatunk nyerte az első felnovást. 25:17

A második felvonásban csapatunk továbbra is irányította a játékot. A vendég gárda nem tudott fogást találni a végig magabiztosan játszó csaptunk ellen. Így ez a játékrész is MEAFC győzelemmel zárult. 25:17

A harmadik felvonásban is csapatunk dominált és nem is volt kérdés, hogy ezt a játékrészt és vele a mérkőzést is megnyeri. 25:14

Bacsó István edző a mérkőzés után elmondta: Nyitásokkal is tudtunk végre mérkőzést nyerni. Gratulálok a győzelemhez a csapatnak. Haladunk tovább a kitűzött cél felé.

MEAFC-Szolnoki Röplabda Akadémia 3:0

MEAFC kezdő: Barócsi, Bagó, Germuska, Busák, Kiss, Csizmadia

Csere: Soltész (liberó), Varga, Klein, Kormos

Edző: Bacsó István

Az alapszakasz utolsó mérkőzésén a Kecskeméti RC U21-es csapat vendégeként lépünk pályára.

Ideje: 2018.03.24

Helyszín: Kecskemét, Olimpia u. 1/a, 6000, Messzi István Sportcsarnok