Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U12

1 győzelem 1 vereség, csoportban maradást ért!

Maradtunk a csoportban.

Salgó Basket Szécsény – MEAFC Szürke Farkasok 40-62 (10-13, 9+3-16+6, 6-19, 12-8)

Szécsény: Kómár (11), Szabó (11), Deák-Torák (6), Balázs (5), Damkó (2), Varga (2), Veréb (2), Puszta (1), Ficsók, Kiss, Sári, Szmolnik. Edző: Kiss Tamás.

MEAFC: Burony (12), Simon (9), Juhász (6), Orosz (6), Tisza (6), Bálint (5), Tóth (5), Szojka (4), Szilva (3), Váradi (3), Komár (2), Szabó (1). Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor.

MEAFC Szürke Farkasok – DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 45-64 (8-19, 17+5-11+3, 8-18, 7-13)

MEAFC: Váradi (13), Bálint (6), Orosz (6), Tóth (6), Juhász (4), Simon (4), Tisza (3), Burony (2), Szojka (1), Komár, Rózsahegyi, Szilva. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor.

Tiszaújváros: Katona (23), Nagy (10), Gellérfi (9), Porkoláb (7), Gondos (4), Molnár (4), Pap (3), Gémes (2), Balogh B. (1), Kiss (1), Balogh D., Juhász. Edző: Benőcs Tibor.

Cserhalmi Ede vezetőedző, Szojka Gábor segédedző: Az első mérkőzésen a Salgó Basket ellen az első negyedet 3 pont hátránnyal zártuk, de a második negyedben sikerült tíz pontos előnyt szerezni. A harmadik negyed tizenhárom pontos előnye vezetett többek között a győzelemhez. Nagyon jó, hogy hét gólpasszt sikerült adni a mérkőzésen, viszont hátrány, hogy ugyan ennyi eladott labda, illetve nyolc egyéb hiba is volt. Örömteli, hogy minden játékos szerzett pontot. A második mérkőzésen csak a második negyedet sikerült megnyerni, többek között ez vezetett a tizenkilenc pontos vereséghez. A mérkőzésen csak negyvennégyszer dobtunk rá, ami nem elég a győzelemhez. Huszonhárom büntetőt hagytunk ki, ellenfelünk sok hibára kényszerített, amit nem tudtunk megoldani. A lepattanó labdákat nem tudtuk megszerezni, támadásban pedig a helyezkedéssel is sokszor probléma volt. Ismét köszönjük a szülők segítségét a statisztika írásban. Maradtunk a csoportban.