Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U11

Megállíthatatlan Farkasok!

Sikerült megint nagyarányú győzelmet aratni.

Tiszaújvárosi Phoenix KK – MEAFC Szürke Farkasok 27-74 (9-24, 10+4-14+8, 2-13, 2-15)

Tiszaújváros: Oláh (11), Tarjányi (7), Relei (3), Illés (2), Suba (2), Hímer (1), Porkoláb (1), Szabó. Edző: Szabó Dániel

MEAFC: Burony (25), Tisza (8), Csiky (7), Juhász (7), Simon (6), Váradi (5) Horváth (4), Orosz (4), Szojka (3), Bálint (2), Komár (2), Szilva (1). Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Egri Kék Oroszlánok – MEAFC Szürke Farkasok 35-65 (7-14, 4+3-11+6, 8-26, 13-8)

Eger: Papp (21), Szemes (6), Molnár D. (3), Szarka (3), Szarka (2), Bencsik, Bóta, Molnár M., Novák. Edző: Veres Dávid

MEAFC: Horváth (16), Burony (14), Szojka (10), Váradi (10), Juhász (9), Csiky (2), Simon (2), Komár (1), Szilva (1), Bálint, Orosz, Tisza. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen az első negyedben sikerült nagyobb különbséget kiharcolni, minden negyedet megnyertünk, ez vezetett a nagyarányú győzelemhez. Időnként nagyon szép megoldásokkal kosárlabdáztak a játékosok, de sok hiba is becsúszott. 77 rádobásból csak 29 alkalommal találtunk be, ami 38%, ez nagyon kevés. Örömteli, hogy minden játékos dobott pontot. 46 lepattanót szereztünk, 14-szer el tudtuk venni a labdát viszont csak 4-szer passzoltunk rosszul. A második mérkőzésen a harmadik negyedben sikerült nagyobb különbséget kiharcolni. Kevesebb lepattanót szedtünk viszont örömteli, hogy 10 gólpassz volt a mérkőzésen. A dobások és passzok pontosságát és a helyezkedést még javítani kell. Sikerült megint nagyarányú győzelmet aratni. A forduló eredményei nem reálisak, mert mindkét ellenfél csak 8-8 játékossal jelent meg, így mindkét mérkőzést 2-0-ás aránnyal nyertük. Maradtunk az “A” csoportban. Köszönjük a statisztikát a szülőknek. Gratulálunk a csapatnak!