A sok kihagyott büntetőt nem bírta el a csapat!

Maradtunk a „C” csoportban.

MEAFC Szürke Farkasok – Egri Kék Oroszlánok 36-52 (10-8, 6+3-10+1, 6-18, 11-15)

MEAFC: Váradi (8), Tisza (6), Farkas (4), Márton (4), Szojka (4), Bálint (3), Heinrich (3), Simon (3), Kálmán (1), Juhász, Komár, Rózsahegyi-Bóta. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor.

Eger: Ficsor (16), Vágner (16), Karcz-Lukács (7), Pirk Da Silva (4), Szemes (4), Szarka (3), Faragó (2), Domoszlai, Molnár. Edző: Veres Dávid.

Tiszaújvárosi Phoenix KK – MEAFC Szürke Farkasok 46-43 (6-8, 12+5-16+2, 8-10, 15-7)

Tiszaújváros: Farkas K. (13), Tarjányi (12), Farkas B. (9), Oláh (5), Szonda (3), Gulyás (2), Illés (1), Vermes (1), Hártó, Sikorszki, Suba. Edző: Fejes Anita.

MEAFC: Váradi (10), Tisza (8), Simon (7), Szojka (6), Bálint (4), Juhász (3), Farkas (2), Márton (2), Heinrich (1), Hudák, Kálmán, Komár. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen, az Eger kilenc játékossal jelent meg, így az eredmény nem reális. Jól kezdtünk az első negyedben, de a következő három negyedben kikaptunk. Ellenfelünk kihasználta az összes hibánkat. Támadásban gyengének bizonyultunk, a büntetőt nagyon rossz százalékkal dobtuk. A tizenkilenc eladott labda is hozzájárult a vereséghez. Még mindig nem koncentrálunk eléggé a mérkőzéseken, ez vezetett a tizenhat pontos vereséghez. A második mérkőzésen három negyedet sikerült megnyerni, a negyediket viszont elvesztettük. Kevés pontot dobtunk, hatvannyolcból csak tizenkilencszer találtunk be. Három ponttal kaptunk ki, de húsz büntetőt nem értékesítettünk. Hiába szereztünk harmincegy lepattanót, mégsem sikerült győzni. Támadásban rosszul helyezkedünk, és a védekezésünk sem volt jó. Köszönjük a szülőknek a statisztikát! Maradtunk a „C” csoportban.