Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U11

Megállíthatatlanok a Szürke Farkasok!

Sikerült az élen maradni!

MEAFC Szürke Farkasok – DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 90-18 (22-4, 20+6-2+6, 26-4, 16-2)

MEAFC: Burony (20), Csiky (15), Horváth (13), Szojka (11), Tisza (7), Váradi (6), Orosz (6), Szilva (6), Komár (5), Márton (1), Bálint, Juhász. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Tiszaújváros: Katona (5), Gellérfi (4), Porkoláb (4), Balogh (1), Görömbei (1), Kovács (1), Pap (1), Varga (1), Juhász, Godányi, gulyás, Tóth. Edző: Benőcs Zoltán Segédedző: Benőcs Tibor

Egri Kék Oroszlánok – MEAFC Szürke Farkasok 50-72 (15-12, 10+2-11+5, 11-16, 12-28)

Eger: Papp (32), Szemes (11), Molnár D. (4), Pirk Da Silva (3), Szarka. Edző: Veres Dávid Segédedző: Beák Balázs

MEAFC: Burony (16), Tisza (12), Váradi (11), Csiky (10), Horváth (9), Szojka (6), Bálint (4), Orosz (2), Juhász (1), Szilva (1), Komár, Márton. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Cserhalmi Ede, Szojka Gábor edzők: Az első mérkőzésen nagy akarással kezdtünk, de a higgadtság hiánya miatt sok hibát vétettünk. Néhány perc után lenyugodtak a játékosok és sikerült nagyarányú győzelmet aratni. Négy játékos dobott tíz pont fölött, a negyvenhárom szerzett labda és a huszonnyolc lepattanó segített a nagy különbség elérésében. Örömteli a nyolc gólpassz és hogy a büntetőket is jó százalékkal dobtuk. Hetvennégy rádobásból negyvenegy alkalommal találtunk be, ez mutatja, hogy van még mit tanulni. Csiszolni kell a védekezésen és a helyezkedésen. Második mérkőzésen ellenfelünk ismét kevés játékossal jelent meg, ennek ellenre az első negyedet megnyerték. A következő három negyedben viszont sikerült nyerni, nagyobb különbség az utolsó negyedben alakult ki. Négy játékos dobott tíz pont fölött, huszonnyolc lepattanót sikerült szerezni. Hiányosságok vannak a támadásból védekezésbe történő átmenetbe, illetve a büntetőket sem dobtuk jó százalékkal. A mezőnyben ötvenhat rádobásból harmincháromszor találtunk be. Sikerült az élen maradni! Köszönjük a statisztikát a szülőknek!