Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U11

Tovább tart a jó sorozat!

U11 Szürke Farkasok: A csapat játéka nyomokban kosárlabdát tartalmazott

MEAFC Szürke Farkasok – Tiszaújuvárosi Phoenix KK 79-33 (22-4, 16+6-5+5, 18-9, 17-10)

MEAFC: Burony (22), Tisza (13), Simon (11), Csiky (9), Orosz (9), Horváth (6), Váradi (5), Komár (2), Bálint (1), Juhász (1), Szilva, Szojka. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Tiszaújváros: Tarjányi (12), Farkas B. (7), Oláh (7), Farkas K. (4), Hártó (1), Hímer (1), Zelei (1), Porkoláb, Suba, Szabó, Vermes. Edző: Szabó Dániel

DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros – MEAFC Szürke Farkasok 30-56 (11-12, 5+5-11+6, 7-23, 2-4)

Tiszaújváros: Katona (14), Gellérfi (9), Tóth (3), Pap (2), Juhász (1), Kovács (1), Balogh, Godány, Görömbei, Gulyás, Humicskó, Molnár. Edző: Benőcs Tibor Segédedző: Benőcs Zoltán

MEAFC: Burony (14), Csiky (10), Szojka (10), Simon (7), Váradi (4), Juhász (3), Bálint (2), Orosz (2), Szilva (2), Komár (1), Horváth (1), Tisza. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen a Phoenix KK ellen sikerült az első negyedben nagy különbséget kialakítani és minden negyedet megnyertünk. A harmincöt lepattanó valamint a huszonnégy szerzett labda is jelzi az eredményes kosárlabdát. A büntetőket ötven százalékkal dobtuk. Sok ziccert kihagytunk és tíz eladott labdánk volt. Örömteli a tizenhárom gólpassz. A második mérkőzésen a DVTK ellen csak a harmadik negyedben sikerült nagy különbséget kialakítani. A negyedik negyedben dobott négy pont nagyon kevés. Kevesebb lepattanót szedtünk mint az első mérkőzésen. A húsz szerzett labda azt mutatja, hogy néha jól védekeztünk. Szojka Gábor edzőkollégámat idézve: „A csapat játéka nyomokban kosárlabdát tartalmazott.” Maradtunk az A csoportban. Gratulálok a játékosoknak! Köszönjük a statisztikát a szülőknek!