Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U11

Még mindig…..!!

U11 Szürke Farkasok: Maradtunk az „A” csoport élén!

MEAFC Szürke Farkasok – Egri Kék Oroszlánok 84-42 (26-4, 10+7-14+3, 21-11, 20-10)

MEAFC: Burony (18), Tisza (15), Csiky (14), Horváth (8), Hudák (7), Orosz (7), Bálint (4), Simon (4), Szilva (3), Juhász (2), Komár (2), Szojka. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Eger: Papp (22), Pirk (8), Szemes (5), Magyar (3), Karcz-Lukács (2), Molnár (2), Bóta, Fecz, Meggyesfalvi, Molnár, Novák, Szarka. Edző: Veres Dávid

DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros – MEAFC Szürke Farkasok 33-48 (10-16, 2+7-11+5, 4-9, 10-7)

Tiszaújváros: Katona (11), Gellérfi (8), Porkoláb (5), Pap (4), Godány (1), Görömbei (1), Gulyás (1), Murvai (1), Tóth (1), Balogh, Juhász, Molnár. Edző: Benőcs Tibor

MEAFC: Burony (10), Csiky (9), Hudák (6), Bálint (4), Horváth (4), Orosz (4), Juhász (3), Szilva (3), Tisza (3), Szojka (2), Komár, Simon. Edző: Cserhalmi Ede Segédedző: Szojka Gábor

Cserhalmi Ede, Szojka Gábor edzők: Az első mérkőzésen sikerült jó ritmusban kezdeni az Eger ellen, s az első negyedben egy nagyobb különbséget kiharcolni. A harmadik és a negyedik negyedben növeltük az előnyünket ez vezetett a nagyobb különbségű győzelemhez. A büntetőket jó százalékkal értékesítettük. A közeli dobások fele még mindig kimaradt, de a tizenhét szerzett labda és a hat gólpasszi is segítette a csapatot a győzelemhez. Néhány támadás kifejezetten szemet gyönyörködtető volt. A második mérkőzésen a Tiszaújváros ellen rossz ritmusban kezdtünk, amelyet lassan tudtuk jó ritmusra változtatni. Kevés támadást vezettünk, s annak a felt sem sikerült ponttal befejezni. Negyvennyolc dobott pont egy mérkőzésen kevés, a büntetők kétharmadát kihagytuk és sok labdát eladtunk, ennek ellenére sikerült győzni. Maradtunk az „A” csoport élén! Köszönjük a statisztikát a szülőknek! Gratulálunk a csapatnak!