Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U11

Veretlenül zártak a Farkasok!

U11 Szürke Farkasok: Veretlenül zártuk a szakaszt. Készülünk a Régiós Jamboree-ra.

MEAFC Szürke Farkasok – Tiszaújvárosi Phoenix KK 93-50 (31-10, 10+3-11+5, 31-4, 18-20)

MEAFC: Burony (18), Csiky (17), Simon (13), Horváth (10), Juhász (8), Orosz (7), Bálint (6), Szojka (6), Tisza (6), Szilva (2), Hudák, Komár. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

Tiszaújváros: Farkas K. (20), Tarjányi (9), Farkas B. (6), Oláh (5), Zelei (4), Suba (3), Illés (2), Szabó (1), Hártó, Hímer, Porkoláb, Vermes. Edző: Szabó Dániel.

DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros – MEAFC Szürke Farkasok 36-76 (14-12, 6+2-29+4, 4-14, 10-17)

Tiszaújváros: Katona (15), Murvai (9), Gellérfi (6), Pap (4), Balogh (1), Molnár (1), Godány, Görömbei, Gulyás, Humicskó, Juhász, Varga. Edző: Benőcs Tibor.

MEAFC: Csiky (21), Burony (13), Orosz (13), Simon (7), Szojka (7), Tisza (4), Juhász (3), Bálint (2), Horváth (2), Komár (2), Szilva (2), Hudák. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen, a Phoenix KK ellen, már az első negyedben sikerült nagy különbséget kialakítani, amit a harmadik negyedben sikerült növelni, ez vezetett a negyvenhárom pontos győzelemhez. Nagyon sok labdát szereztünk, keveset adtunk el. Ötven százalékkal értékesítettük a dobásainkat és a büntetőket. Sikerült sok támadást vezetni. A második mérkőzésen a DVTK ellen, az első negyedben két pontos hátrányba kerültünk, de a második negyedben huszonöt pontos győzelmet sikerült aratni. Szintén ötven százalékkal értékesítettük a dobásokat és a büntetőket. A kilenc gólpassz is mutatja, hogy sikeresen kosárlabdáztunk. Mindent megtettünk azért, hogy negyven pontos győzelmet arassunk. Veretlenül zártuk a szakaszt. Készülünk a Régiós Jamboree-ra. Gratulálok a játékosoknak! Köszönjük a szülők és a Klub támogatását, e nélkül nem sikerült volna ez a szép eredmény! Köszönjük a statisztikát a szülőknek.