Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U11

Akadémia veréssel a 8 között!

U11 Szürke Farkasok: Az utolsó szolnoki forduló tétje az volt, hogy a Jamboree-n az első nyolcban, vagy a kilenctől tizenhatig csoportban játszunk-e.

Cívis Debreceni KA TK Rakéták – MEAFC Szürke Farkasok 57-76 (17-15, 10+9-22+6, 12-15, 9-18)

Debrecen: Szőke (17), Borbély (8), Szűcs (8), Némethy (6), Kóthay (5), Szénás (3), Tarsoly (3), Tóth-Sturza (3), Sándor (2), Kincses (1), Somi (1), Dvorák. Edző: Sarkadi Ferenc, Vajda László.

MEAFC: Burony (25), Váradi (13), Orosz (8), Tisza (7), Csiky (6), Szojka (6), Horváth (5), Simon (2), Szilva (2), Bálint (1), Komár (1), Juhász. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

MEAFC Szürke Farkasok – Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás 57-90 (11-29, 14+4-15+1, 14-31, 14-14)

MEAFC: Csiky (14), Simon (8), Váradi (8), Tisza (7), Horváth (6), Szojka (6), Burony (3), Bálint (2), Orosz (2), Szilva (1), Juhász, Komár. Edző: Cserhalmi Ede, Szojka Gábor.

Kecskemét: Rácz (29), Gera (19), Lédeczi (18), Gáspár (6), Herczeg (6), Kecskeméti (6), Paré (4), Sipos (2), Gajdos, Ocskai. Edző: Király László, Király Henrik.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az utolsó szolnoki forduló tétje az volt, hogy a Jamboree-n az első nyolcban, vagy a kilenctől tizenhatig csoportban játszunk-e. A Debreceni Cívis Rakéták ellen kezdtünk. Az első negyedben kétpontos hátrányba kerültünk, de a második és negyedik negyedet sikerült nagyobb különbséggel megnyerni, ennek köszönhető a tizenkilenc pontos győzelem. Sok ziccert kihagytunk, de a huszonnégy szerzett labda és a negyven lepattanó segített győzni. Külön öröm számunkra, hogy sikerült egy kosárlabda akadémiát legyőzni. A második mérkőzésen szintén egy akadémia volt az ellenfél, a kecskeméti. Már az első negyedben nagy hátrányba kerültünk és egyetlen egy negyedet sem sikerült megnyerni. A tizenegy eladott labda sok hibára utal. Vereségünk ellenére az ország legjobb nyolc csapatába kerültünk. A játékosok jól küzdöttek! Készülünk a Jamboree-ra! Köszönjük az egész éves támogatást!