Labdarúgó szakosztály

Fölényes siker hazai pályán a Vác ellen

Futsal 2019-2020 – U18 MEAFC

Az u18-as nb1-es bajnokság 13. fordulójában 15-4 arányban győzött csapatunk a Vác csapata ellen. A mérkőzés végkimenetele a kezdő sípszó után egy percig sem volt kérdéses, miután már az első percben vezetést szereztünk. A félidőre 7-1-es vezetéssel fordultunk, a második játékrészben pedig a gólcsap továbbra is nyitva maradt, így Cservenyák Ádám csapata továbbra is az első osztályú éllovasa maradt. 6 forduló választja el a csapatunkat a magyar bajnoki címtől.

u18: Meafc-Csenger 15-4 (7-1)

Meafc: Kocsis- Molnár, Agárdy, Hadházi, Miknyóczki – Dlehány, Budai, Ambrus, Erős

Gólok: Hadházi 7, Budai 3, Agárdy, Dlehány, Erős, Ambrus, Miknyóczki ill. Halász 2, Lakatos, Szilágyi

Cservenyák Ádám edző értékelése a mérkőzésről: Parádés teljesítmény nyújtott ma a csapat ezt a 15 lőtt gól is megmutatja. Köszönjük a váciaknak a végig sportszerű teljesítményét és további sok sikert nekik. Ideértünk a bajnokság hajrájába. Hat meccs maradt vissza. Jelenleg olyan helyezést foglalunk el, hogy kijelenthetem, hogy szeretném magyar bajnoki címre vezényelni a csapatomat! Ez leginkább a szív és a lélek párbaja lesz, mindent elfogunk követni a további sikerekért.