Labdarúgó szakosztály

A Magyar Kupában javíthat a MEAFC Futsal csapata.

A Mád FC ellen vehetünk revansot a múlt heti vereségünkért.

Idei második mérkőzésünket is idegenben vívtuk, a Mád FC ellen. A mérkőzés nagyon jól indult. Ellenfelünknek esélyt sem adva már 2-0-ra is vezettünk. De sajnos a sok kimaradt lehetőség megbusszulta magát. Több gólos vezetés helyett 2-2-es döntetlennel mentünk a szünetre. A második játékrészben sajnos csak árnyékai voltunk első félidei önmagunknak. A mádiak 4-es vezetésénél még megpróbáltuk a vészkapus játékot, ami rosszul sült el, így ledolgozhatatlan különbségre tett szert ellenfelünk. Végül 7-4 arányban maradtunk alul.

A Magyar Kupában szerdán este 20:30-kor fogadjuk a Mád FC csapatát. Reméljük sikerül most sikerül magunk felé billenteni a mérleg nyelvét, és be tudunk jutni a 16 közé, ahol a Kincsem Lovaspark – Nyírség Fc párharc győztese vár ránk.