Könnyed játék helyett görcsösség!

A mögöttünk hagyott szombaton ismét hazai környezetben lépett pályára felnőtt NBI-es röplabda csapatunk. Jelen helyzetben kész csoda volt, hogy sikerült szombaton mérkőzést játszani, hiszen eredetileg a Dág együtteség fogadták volna. Ott azonban közbe a szólt a vírushelyzet és így a szintén mérkőzés nélkül maradt Kistext SE ugrott be a helyükre. A két csapat már játszott egymással ezelőtt a bajnokságban ahol a fővárosiak győzedelmeskedtek 3:1 arányban.

A mostani mérkőzést álmosan kezdte mindkét csapat, azonban így is a fővárosi csapat uralta az első felvonást. 14:25

A második játszmában csapatunk játéka feljavult és helyenként igen szép támadásokat vezettek a fiúk. Azonban amikor sikerült kiegyenlíteni akkor mindig egy apró hiba csúszott a gépezetbe és ismét futhattunk az eredmény után. Ezeket a hibákat a vendégek kihasználták és pontra, pontokra váltották. Így ezt az etapot is ők húzták be 19:25 arányban.

A harmadik játszma kép teljesen megegyezett az előzővel. Sajnos ezen a napon sok egyéni hibával játszottunk és hiányzott az átütő erő a játékunkból. Így az utolsó felvonást is a vendégek nyerték 17:25 arányban.

Bagó László vezetőedző értékelése: ,, Felszabadult játék helyett, görcsös akarás jellemzett ma bennünket. Gratulálok az ellenfélnek, jól játszottak. ’’

NB I Liga 2020.10.31.

MEAFC-Miskolc – Kistext SE 0:3

MEAFC-Miskolc: Pallós, Surányi, Kovács, Kozsla, Berkes, Orosz Csere: Szántai (liberó), Busák, Kapusi, Karóczi, Bubenkó, Barócsi

A bajnokság következő fordulójában ismét hazai környezetben szerepelnek röplabdásaink. Ezúttal a Szolnoki RK csapatát fogadják az egyetemi körcsarnokban pénteken 19 óra 30 perctől.

A mérkőzést élőben közvetítjük majd a MEAFC TV-n!

A belépés díjtalan!

A belépéskor történő lázmérés után, kérjük mindenkitől a járványügyi előírások betartását és a maszk használatát egész mérkőzés alatt