Labdarúgó szakosztály

U18: Futsal csapatunk győzelemmel kezdte az első osztályú bajnokságot.

U18-as futsal csapatunk az első mérkőzésén 10-4-es győzelmet aratott Újfehértón a Nyírség Fc csapata ellen. Már a mérkőzés első félidejében Hadházi Sándor 4 góllal tudta mattolni a hazaiakat, de egy pár perces rövid zárlat után kiegyenlített a házigazda. A félidő előtti időkérés után rendeztük a sorainkat, és 7-4-el vonulhattunk a szünetre. A második félidő elején újabb fontos gólt tudtunk szerezni, ami után a játékrész taktikusabb játékot hozott. Számos alkalommal odakerültünk az ellenfél kapuja elé de többször is kapituláltak támadóink, vagy a hazaiak kapusa mattolta a miskolci lövéseket. Végül 5 a 4 elleni játékban két újabb gólt jegyeztünk ezzel beállítva a 10-4-es végeredményt. Összességében elmondhatjuk, hogy jó és taktikus játékkal egy szervezetten futsalozó csapatot tudtunk legyőzni.

USE Nyírség – MEAFC U18 4-10 (4-7)

MEAFC: Bónis, Agárdy, Erős, Bartók, Hadházi – Kupai, Szűcs, Sipos, Nagy, Jeddi

Gól: Hadházi 6, Erős 3, Nagy

Cservenyák Ádám edző értékelése a mérkőzésről: Gratulálok a csapatomnak a győzelemhez. Nagyon vártuk már ezt a mérkőzést, ahol egy szervezetten játszó csapat ellen tudtunk ma nyerni, akikről nem volt sok információnk a meccs előtt, így nem volt egyszerű dolgunk a felkészülésben. Az edzéseken gyakorolt elemeket maximálisan végre hajtották a srácok, így taktikailag az ellenfelünk fölé tudtunk nőni, ez volt a siker kulcsa. Az első félidőben, még a lábunkba volt az első meccs érzet, a védelmi hibáinkat kihasználta az ellenfelünk, a néhol egy tipikus női 6-0 0-6 7-6-os tenisz meccshez hasonlító játékrészen túltéve magunkat magabiztosan játszottunk a második félidőben így győzni tudtunk. További Sok Sikert a hazaiaknak!