Labdarúgó szakosztály

Megszereztük a második győzelmet.

U18-as futsal csapatunk megszerezte második győzelmét a Maglód csapata ellen.

U18-as futsal csapatunk második szezonbeli mérkőzésén is győzelmet aratott az első osztályú futsal bajnokságban. Vasárnap délelőtt Maglód legjobbjai ellen léptünk idegenben a pályára. Az első félidő taktikusabb játékot hozott, több kidolgozott lehetőségünk volt mint a hazaiaknak, de a hazaiak végig jól védő kapusát csak egyszer sikerült mattolni. A második játékrész elején megdupláztuk az előnyünket, de egy két perces rövidzárlat következtében a hazaiak egyenlíteni tudtak, kis szerencsével majdnem még a vezetést is megszerezték. Ezek után következett egy időkérés ami ismét fordulópont tudott lenni a csapat teljesítményében, mivel rövid időn belül háromszor is eredményesen vettük be, a végig szervezetten játszó hazaiak kapuját ezzel beállítva az 5-2-es végeredményt. Az utolsó öt percben az eredmény tartása végett 5 a 4 elleni játékot játszottunk, amiben több lehetőségünk is adódott, de ezeket nem tudtuk gólra váltani. Ezzel a győzelemmel második szezonbeli találkozóján másodszorra volt eredményes a csapatunk.

Maglód TC – MEAFC 2-5 (0-1)

MEAFC: Bónis, Agárdy, Erős, Bartók, Hadházi – Kupai, Szűcs, Sipos, Budai, Jeddi

Gól: Hadházi 2, Bartók, Agárdy

Cservenyák Ádám edző: Nagyon nehéz mérkőzés volt a mai. Az első játékrészben nagyon enerváltak és alulkoncentráltak voltunk, főleg az ellenfél kapuja előtt, ami a hazaiak egyenlítéséig ki is tartott a második félidőben. Végig szervezetten védekeztünk, a második játékrészben pedig döntetlen állás után szerencsére mi tudtuk eldönteni a találkozó sorsát, így a hosszú haza út után jól fog esni a vasárnapi húsleves a fiúknak. További Sok Sikert kívánok a Maglódiaknak, egy nagyon sportszerű és szimpatikus csapatot és sportvezetőket ismerhettünk meg a mai nap a személyükben!