Sok javítani való van, de a játékosok küzdeni akarásával nem volt gond

MEAFC/B – Lehel Kosársuli/A 57-80 (12-18, 8-19, 14-21, 23-22)

MEAFC/B: Iván (16), Rozmán (11), Paluska (9), Maruzs (8), Szilva (7), Holló (4), Márton (2), Balázs, Heinrich, Kozák, Ormay, Szeniczey. Edző: Cserhalmi Ede, Kozák Márton.

Jászberény: Hamar (15), Szálkai (15), Lékó (10), Balázs (8), Horti (8), Sárközy (8), Hőgye (6), Varga (6), Gyürki (2), Nagy (2). Edző: Treba-Kovács János.

Debreceni Sportcentrum Sportiskola/A – MEAFC/B 70-62 (17-10, 10-18, 18-20, 25-14)

Debrecen: Szűcs (32), Sándor (12), Tóth-Sturza (8), Debreczeni (6), Szabó (4), Gyulai (3), Kóthay (3), Huszka (1), Nyika (1), Kincses, Szilágyi, Tóth. Edző: Cserfalvi István, Új Eszter Dorottya.

MEAFC/B: Iván (26), Rozmán (17), Paluska (6), Ormay (5), Holló (2), Kozák (2), Szeniczey (2), Maruzs (1), Szilva (1), Balázs, Heinrich, Márton. Edző: Cserhalmi Ede, Kozák Márton.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Első mérkőzésünket a Jászberény ellen játszottunk. Ellenük az előző fordulóban nagy küzdés árán sikerült nyernünk. Érezhető volt, hogy ellenfelünk is készült ránk. Három negyedet elveszítettünk, csak az utolsót sikerült megnyernünk egy ponttal. Így alakult ki a nagy különbségű (23 pontos) végeredmény. Az egész csapat nagyon rossz rendszerben kosárlabdázott, ami csak az utolsó negyedben változott meg egy kicsit. A 40 eladott labda és a kevés kiharcolt fault mutatja a csapat teljesítményét. Nagyon kevés büntetőt dobtunk és azt nagyon rossz százalékban értékesítettük. A második mérkőzésen a Debrecen ellen léptünk pályára. Magassági hátrányunkat nem tudtuk leküzdeni. Egy negyedet tudtunk megnyerni, de így is egész mérkőzés alatt esélyünk volt a győzelemre, de a 30 eladott labda és a 19 kihagyott büntető vereséghez vezetett. A 12 játékosból 8-an szereztek pontot, ami örömteli, de az ellenfél elzárásos támadójátékát nem tudtuk levédeni. Egy csoporttal lejjebb kerültünk. Nagyon sok javítani való van. A játékosok küzdeni akarásával nem volt gond. Köszönjük a statisztikát a szülőnek!