MEAFC Cápakölykök – Civis KK U12 A  54 – 71 (16-13, 10+4 – 11+8, 10-23, 14-16)

MEAFC: Rozman (11), Szojka (10), Jacsó D. (6), Markovics (5), Velkey (5), Gulyás (4), Hudák (4), Elek (4), Kovács (3), Dandé (2), Sedlák, Jacsó Z.

Debrecen: Szafkó (32), Somi (18), Fárbás (7), Székely (4), Borbély (3), Dalmi (2), Balázsi (1), Fárbás D. (1), Dallos (1), Kovács (1), Kotormán (1), Huszti.

DVTK Akadémia – MEAFC Cápakölykök 39-63 (6-12, 4+10 – 16+8, 10-15, 9-12)

DVTK: Mogyoródi (7), Bacsó (7), Nagy (5), Herr (5), Oross (5), Drótos (4), Jakab (2), Flaskó (1), Szécsi (1), Völgyi (1), Ocsenás (1), Kovács.

Edző: Vaszi Ádám

MEAFC: Szojka (12), Fazekas (9), Gulyás (8), Rozmán (6), Rózsahegyi (6), Hudák (5), Jacsó Z. (5), Kovács (5), Velkey (3), Jacsó D. (3), Markovics (1), Elek.

Vezetőedző, Lugosi Zsuzsanna: A felsőház első fordulójának nem teljes hévvel álltak neki a srácok. Debrecen túl kemény falatnak bizonyult számunkra, de a miértjét még napokkal később sem értem. Készültünk több technikai megoldással, tudtuk, hogy kik azok a játékosok, akik gondot jelenthetnek a pályán mégis, valahogy a második félidőre engedtük őket játszani, úgy ahogyan ők akartak. Egyszerűen megijedtek a feladattól!

Első félidőben a sok hiba ellenére is vezettünk, azonban jött a kritikus félidei büntetődobás, ami szintén elég gyérül sikerült. Mivel mi csak 4 büntetőt értékesítettünk, ők pedig 8-at így a „sarkunkra léptek”. A 3-4. negyedekben 1-1 szép pillanatot kivéve, teljes mértékben az ellenfél akarata érvényesült. Jobban akarták a győzelmet nálunk, és sikerült is a céljukat elérni.

A lányok elleni mérkőzésen hoztuk a papírformát a győzelemmel, bár sajnos a rossz és elkapkodott dobásokat, hibákat sikerült átvinnünk az első mérkőzésről.

Kicsit átértékelődött bennünk sok minden a játékkal kapcsolatban, átformáljuk az edzések minőségét is, a jövőbeli sikerek érdekében. Remélem a srácoknak ez egy jó „tanulópénz” volt, és a következő fordulóra egy teljesen más csapat fog idegenben pályára lépni.