Labdarúgó szakosztály

Döntetlen a megyei Futsal rangadón.

Nem sikerült legyőznünk a Mád FC gárdáját.

A mérkőzésen mi szereztünk vezetést és sokáig tartottuk is előnyünket.  A félidő végén sikerült egyenlítenie a mádiaknak, így 1-1-gyel mehettünk a szünetre. A játékunk kicsit akadozott, mind védekezésben, mind támadásban, de a párharc így is teljesen nyílt maradt a második játékrészre.

A második félidőben ismét mi szereztünk vezetést, amire a vendégek kétszer is tudtak válaszolni. Egy gólos hátrányban felvállaltuk az 5 a 4 elleni játékot, aminek meg is lett az eredménye, ki tudtunk egyenlíteni. A mérkőzés krónikájához tartozik még, hogy Pallai 5 másodperccel a vége előtt 10 méteres büntetőt hárított. A végeredmény maradt 3-3.

Sok helyzetünk maradt kihasználatlanul, de ellenfelünknek is meg voltak a lehetőségei, így igazságosnak mondható döntetlen született.

Jövő héten folytatás idegenben a Kincsem Lovaspark ellen.