Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U14

A játékosok küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak

Debreceni Sportcentrum Sportiskola /A – MEAFC/B 84-83 (16-17, 15-18, 29-21, 24-27)

Debrecen: Szűcs (39), Sándor (13), Debreczeni (10), Tóth-Sturza (8), Fazekas (4), Szabó (4), Gyulai (2), Szilágyi (2), Tóth (2), Kincses. Edző: Cserfalvi István, Új Eszter Dorottya.

MEAFC: Iván (36), Kiss (16), Hegedűs (7), Komár (6), Heinrich (4), Ormay (4), Rozmán (4), Simon (4), Balázs (2), Kozák, Márton, Szeniczey. Edző: Cserhalmi Ede, Kozák Márton.

Lehel Kosársuli/A – MEAFC/B 67-76 (22-20, 18-13, 17-27, 10-16)

Jászberény: Sárközy (30), Balázs (11/3), Hamar (10), Hőgye (6), Varga (4), Gyürki (2), Nagy (2), Rácz (2), László, Papp. Edző: Treba-Kovács János.

MEAFC: Iván (27), Ormay (13), Kiss (10), Rozmán (9), Hegedűs (7), Komár (6), Heinrich (2), Simon (2), Balázs, Kozák, Márton, Szeniczey. Edző: Cserhalmi Ede, Kozák Márton.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen a Debrecen A csapatával játszottunk. Hiába nyertünk meg három negyedet mégis alul maradtunk 1 ponttal. A végjátékban háromszor is lehetőségünk volt a győzelem megszerzésére, de nem tudtunk élni vele. Egy játékos 36 pontot szerzett! Sok közeli dobást és büntetőt hibáztunk. Még mindig csökkentenünk kell az eladott labdák számát.

A második mérkőzésen Jászberény ellen játszottunk. Nagyon nehezen indult a mérkőzés, csak a harmadik negyedben tudtunk ráhangolódni a találkozóra és vettük át a vezetést. Jó százalékkal dobtuk a közeli illetve büntető dobásokat. Sajnos ezen a meccsen is sok labdát adtunk az ellenfélnek. A játékosok küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak. Maradtunk az A csoportban. Köszönjük a videózást és a statisztikát a szülőknek!