Kosárlabda szakosztály,  Kosárlabda U14

Felkerültünk az A csoportba

Debreceni Sportcentrum Sportiskola/B – MEAFC/C 64-90 (9-26, 12-25, 11-23, 32-16)

Debrecen: Szabó (28), Nyilas (12), Pálfi (6), Úr (6), Átányi (4), Vadai (4), Szűcs (2), Kálmán (1), Kiss (1), Nagy, Szendrei, Vajas. Edző: Czeglédi Károly.

MEAFC: Paluska (19), Tóth (16), Dócs (14), Balázs (10), Orosz (8/6), Maruzs (6), Szőke (6), Tisza (6), Schmiedecke (3), Holló (2), Juhász, Szilva. Edző: Cserhalmi Ede.

MEAFC/C – BKG Príma Akadémia U14 87-52 (25-10, 8-17, 29-12, 25-13)

MEAFC: Dócs (22), Tóth (22), Szőke (14), Paluska (10), Balázs (8), Maruzs (4), Orosz (3/3), Holló (2), Schmiedecke (2), Juhász, Szilva, Tisza. Edző: Cserhalmi Ede.

Debrecen: Marton (17), Ádám (9), Papp (9), Pethő-Tóth (8), Cheregi (3/3), Borsos (2), Dávid (2), Jákób (2), Kiss, Pál. Edző: Szendrei József, Pongor Sándor.

Cserhalmi Ede, vezetőedző: Az első mérkőzésen a Debrecen B csapatával játszottunk. Három negyedben jól kosárlabdáztunk, de a negyedik negyedben a nagy előnyből leadtunk. A közeli dobásokat 57%-kal értékesítettük. Sok védőlepattanót szedtünk, és a 8 gólpassz is segített abban, hogy 26 ponttal nyerni tudjunk. Örömteli hogy 10 játékos is szerzett pontot a mérkőzésen.

A második meccset a BKG Príma Akadémia ellen játszottuk. Már az első negyedben sikerült 15 pontos előnyt szerezni. Minden negyedet megnyerve alakult ki a 35 pontos győzelem. A közeli dobásokat 50%-kal értékesítettük, illetve segítette a győzelmet, hogy több labdát szereztünk, mint amennyit eladtunk. A büntetőket viszont megint gyengén dobtuk. Pozitív, hogy a mérkőzésen 8 gólpasszunk is volt. Gratulálok a játékosoknak! Felkerültünk az A csoportba, így mindkét csapatunk ott folytatja a küzdelmeket. Köszönjük a videózást és a statisztikát a szülőknek.