Labdarúgó szakosztály

Kiharcolta a bennmaradást a MEAFC Futsal csapata!

Jövőre is NBII-es Futsal meccseket fognak rendezni az UFO-ban.

Közel a legjobb összeállításban tudtunk pályára lépni a hétfő esti meccsen. A lényegi kérdések már a mérkőzés első pár percében eldőlni látszottak. Látszott a meccs képén, hogy jobb erőkből állunk, mint ellenfelünk. Mindössze 2 és fél perc leforgása alatt 3-0-s előnyre tettünk szert. Ezután sajnos kissé túlzottan megnyugodtunk, már nem tudtunk a mérkőzés folyamán olyan élesek lenni, mint az első percekben. De végig domináltunk és kontrolláltuk a mérkőzést. A győzelmünk egy pillanatra sem forgott veszélyben. A helyzetek kimaradtam, hátul néha könnyelműek voltunk, de ez nem von le semmit a csapat érdemeiből, a végén 5-3 arányban sikerült győznünk.

Ez azt jelenti, hogy az utolsó két mérkőzés eredményétől függetlenül biztosan megőriztük NBII-es tagságunkat. A következő meccsek tétje már az lesz, hogy minél előrébb tudjunk végezni a tabellán. A pünkösdi pihenő után Mádra látogatunk, majd az utolsó fordulóban a Nyírbátor csapatát fogadjuk.