Röplabda szakosztály,  Röplabda U15

Kettős győzelem!

U15-ös csapatunk Debrecenbe látogatott a Tatár Mihály U15 OGYB II. osztályú bajnokság soron következő fordulójában, ahol a házigazdák mellett a GLP Nyíregyházával mérkőztek meg. Bacsó István legénységes mindkét mérkőzést sikerrel vette. A Debrecent 3:0 arányban míg a Nyíregyházát drámai csatában (2:0-ról felállva) 3:2 arányban nyerte meg.

Bacsó István vezetőedző értékelése a mérkőzésekről:

,,Nehezen lendültünk bele a mérkőzésbe. A harmadik szett derekán fordult meg az állás és utána meg sem álltak a fiúk a győzelemig. Gratulálok a csapatnak a szép fordításhoz.”

MEAFC-Miskolc – GLP Nyíregyháza 3:2

,,Megnyugodtunk, a saját játékunkat rá tudtuk erőltetni az ellenfélre. Magabiztos sikert tudhatunk magunkénak. Gratulálok a mai teljesítményhez a csapatnak!”

DEAC – MEAFC-Miskolc 0:3

MEAFC-Miskolc U15: Jakó Noel, Polanen Aron Krisztofer, Farkas Konrád, Kis Gergő Zalán, El Hassan Muhammad Aisa, Lukcsá Bence, Fábián Kristóf, Jáborcsik Örs, Nagy-Csoma Imre, Hornyák Balázs Olivér, Kormos Huba, Bártfai Ákos, Repei Ákos, Gál Bence

Másodedzők: Jakó Imre, Bártfai Krisztián