Labdarúgó szakosztály

Idegenbeli győzelme után hazai pályán is nyerne a MEAFC Futsal csapata.

Hétfőn este a Csenger csapatát Fogadjuk az UFO-ban.

A múlt héten a Gyöngyös vendégeként léptünk pályára. A mérkőzés elején hátrányba kerültünk, amit 5 perc elteltével egalizálni tudtunk. Majd emberhátrányban (!) a vezetést is megszereztük. Így mentünk a szünetre. A második játékrészben ismét kétszer is hátrányba kerültünk, de mind a kétszer egyenlítettünk. 4-4-es állás után eldőlni látszott a meccs, 2 perccel a vége előtt már 6-4-re vezettek a gyöngyösiek. Majd jött Turcsik, aki először 6-5-re szépített, majd kiharcolt egy büntetőt, amit Varga gólra váltott. 30 másodperccel a vége előtt 6-6, amikor Varga egy megszerzett labdát az ellenfél kapujába emelt. Ezzel 7-6-os arányban megszereztük első győzelmünket.

Hétfőn este 20:30-kor a Csenger csapatát fogadjuk az Egyetemi Körcsarnokban. Ellenfelünkkel régóta ismerjük egymást, küzdelmeinkből hol az egyik hol a másik fél jön ki győztesen, általában a hazai csapat győzedelmeskedik. Mivel ma mi játszunk hazai pályán, ezért nem lehet más célunk, mint itthon tartani a 3 pontot.

Várunk minden érdeklődőt. A belépés DÍJTALAN. Védettségi igazolvány kötelező!